کثیف ترین اسکاج بافتنی توت فرنگی در سومالی کشف شد!

زندگی در درون آنها و دانشمندان با شگفتی متوجه شدند که میکروب‌ها چقدر متراکم چنین مکان‌های نزدیکی را اشغال کرده‌اند: حدود ۸۲ میلیارد باکتری تنها در یک اینچ مکعب فضا زندگی می‌کردند.

دکتر اگرت گفت: “این همان تراکم باکتری در اسکاج بافتنی توت فرنگی است که می توانید در نمونه های مدفوع انسان پیدا کنید.” احتمالاً هیچ مکان دیگری روی زمین با چنین تراکم باکتریایی بالا وجود ندارد.»

هنگامی که یک ماشین ظرفشویی جدید را از یک فروشگاه تخصصی خریداری می کنید، قیمت اغلب شامل تیم تحویلی می شود که اتصالات را انجام می دهند، و حتی ممکن است شامل بیرون کشیدن ماشین ظرفشویی قدیمی باشد.

اما اگر ماشین ظرفشویی را از یک مرکز تعمیر خانه با جعبه بزرگ یا یک خرده فروش آنلاین خریداری کنید، اتصال ماشین ظرفشویی معمولاً شامل نمی شود – یا ممکن است هزینه اضافی قابل توجهی برای انجام این کار برای شما هزینه داشته باشد.

خوشبختانه، اتصال ماشین ظرفشویی توسط خودتان کار نسبتاً آسانی است، پس از جدا کردن ماشین ظرفشویی قدیمی.

اتصال یک ماشین ظرفشویی جدید به سه اتصال نیاز دارد: یک اتصال سیم برق، یک اتصال منبع آب و یک اتصال خط تخلیه، افرادی که DIYer می‌کنند می‌توانند همه اینها را انجام دهند، اگر بدانند چه چیزی لازم است.

اتصال برق ممکن است پیچیده ترین باشد، به خصوص اگر تجربه ای در مورد سیم کشی برق نداشته باشید. ماشین ظرفشویی را می توان با یک کابل مدار NM که مستقیماً به جعبه اتصال سیم در ماشین ظرفشویی تغذیه می کند، “سیم سخت” کرد.

یا معمولاً می‌توانند از یک سیم دستگاه استاندارد استفاده کنند که به پریز دیواری متصل می‌شود. در هر صورت، کد الکتریکی ایجاب می کند که یک ماشین ظرفشویی توسط مدار اختصاصی خودش سرو شود، و اگر ماشین شما به این طریق سیم کشی ندارد، ممکن است بخواهید همزمان با تعویض ماشین ظرفشویی مدار جدیدی را نصب کنید.

از سال ۲۰۲۰، کد NEC همچنین ایجاب می کند که ماشین ظرفشویی دارای محافظ GFCI باشد. حتی در مواردی که لازم نیست، این استراتژی بهتر است، زیرا در صورت نیاز به سرویس در آینده، جدا کردن دستگاه را آسان‌تر می‌کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.