کارخانه تولید رنگ ساختمان چرم مرغوب

کارخانه تولید رنگ ساختمان چرم مرغوب از بهترین مواد اولیه برای ساخت این رنگ ها استفاده می کند‌. کارخانه های کشورمان برای تولید این رنگ ها از دستگاه ها و ماشین آلات مجهز و پیشرفته استفاده می کنند تا رنگی مرغوب و باکیفیت حاصل شود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

کارخانه تولید رنگ ساختمان چرم مرغوب

آشنایی با نمونه های رنگ چرمی در بازارها

آشنایی با نمونه های رنگ چرمی در بازارها یک سیستم طراحی منبع باز مبتنی بر React است که برای ایجاد تجربیات نرم افزاری جذاب امروزی ایجاد شده است.  این اوج طراحان و توسعه دهندگان است که با هم همکاری می کنند تا تیم ها بتوانند سریعتر محصولات با کیفیت بالا را ارسال کنند.

محدود کردن از Hindsight

ایجاد یک پالت رنگ یکی از اولین مواردی است که هنگام ایجاد سیستم طراحی به آن فکر کرده ایم ، زیرا طراحی و توسعه تصمیمات آنقدر اساسی است.  مشابه بسیاری از مواردی که ما یاد می گیریم ، مسائل به ظاهر آشکار را می بینیم و تمایل ما به پیشرفت ، ما را وادار کرده است که قبل از تصمیم گیری خود ، به بررسی اصول تصمیمات دیگران بپردازیم.

مدیریت تغییر کار سختی است ، زیرا رنگ بسیار گسترده است.  ما در می یابیم که ایجاد تغییرات به ظاهر بی عیب و نقص در رنگ ، برای تیم هایی که قبلاً ساخت محصولات بر اساس Mineral را آغاز کرده اند بسیار مختل کننده است ، بنابراین این تجدید نظر در رنگ اخیر نشان دهنده هدف ما برای جلوگیری از پیشروی تغییرات است.

طرح چرمین دکور با استفاده از انواع رنگ چرمی موجود در بازار رنگ آمیزی می شود. رنگ چرمی ساختمان یکی از نمونه های رنگ چرمی می باشد که فروش بسیار خوبی داشته است‌ زیرا بسیار مرغوب و باکیفیت است.

از سیستم طراحی پلاسما.  عناصر بنیادی ، مانند رنگ ، بعداً تغییر می کنند

هنگام جستجوی رنگ برای تجدیدنظر ، ما پالت مورد نیاز خود را برای داشتن ویژگی های زیر تعیین کردیم:

مضامین: مضامین نگاه و احساس مداوم را در بین محصولات ایجاد می کند و حدس و گمان را از بین می برد.

هماهنگی موضوعی: هر موضوع رنگی باید مراحل ارزش یکسانی داشته باشد.

نقاط تفکیک رنگ: بسیاری از محصولات ما در ماژول ها یا سوئیت ها فروخته می شوند ، بنابراین رنگ ها باید به اندازه کافی مشابه باشند تا مانند یک خانواده احساس کنند ، اما در عین حال به اندازه کافی مجزا هستند تا به یک کاربر نشان دهند که در یک ماژول متفاوت در خانواده محصول قرار دارد.

مقیاس پذیر و افزودنی: پالت رنگ باید الگویی منظم داشته باشد که با افزایش نیازهای سیستم طراحی ، می توان به آن افزود.

هیچ تغییری در شکست وجود ندارد: ما می خواهیم سیستم رنگی ما در هر شرایطی کار کند ، بنابراین هیچ تغییری در طراحی هایی که در حال حاضر از مواد معدنی استفاده می کنند وجود ندارد.

در دسترس: هدف ما این است که اطمینان حاصل کنیم که هر کس در هنگام استفاده از محصولات ما تجربه خوبی داشته باشد.  مواد معدنی از کنتراست رنگی سطح AA پشتیبانی می کنند.  ارائه بصری متن باید نسبت کنتراست رنگ 4.5: 1 را در هر مؤلفه UI داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.