کارخانه تولید رنگ ساختمان روغنی اعلا

رنگ ساختمان روغنی یکی از پرطرفدارترین، پرکاربردترین و در عین حال قدیمی ترین رنگ های ساختمانی است که با وجود تولید و عرضه رنگ های جدید و متنوع جایگاه خود را هم چنان حفظ کرده است.به طور کلی سه نوع رنگ روغن در بازار موجود است که شامل رنگ روغنی براق، نیمه براق، رنگ روغن مات می باشد، برای استفاده مطلوب از رنگ روغن ابتدا باید زیرسازی مناسب صورت پذیرد و لکه ها گرفته شود تا نتیجه مطلوب به دست آید و بهترین زمان برای انجام رنگ آمیزی بعد از تمام شدن کلیه عملیات ساختمانی می باشد.

کارخانه تولید رنگ ساختمان روغنی اعلا

تولید باکیفیت ترین رنگ روغنی ایرانی

تولید باکیفیت ترین رنگ روغنی ایرانی رنگ روغنی باکیفیت باید علامت استاندارد داشته و از تاریخ انقضای آن نگذشته باشد، مهمترین خصوصیات رنگ روغنی باکیفیت ضد آب بودن و قابلیت شستشوی آن می باشد و چون پایه ترکیبی آن از نفت تشکیل شده در آب حل نمی شود .

امروزه رنگ روغنی ایرانی از کیفیت بالا و مطلوبی برخوردار است که می تواند با محصولات دیگر کشورها به رقابت بپردازد و در این عرصه موفق و پیروز باشد، اکنون کارخانجات ایرانی به این توانمندی رسیده اند که طیف های متنوعی از رنگ های گوناگون متناسب با هر سلیقه ای را تولید و رضایت هر مشتری را کسب نمایند.

البته باید به این نکته توجه داشت که کیفیت رنگ آمیزی یک ساختمان فقط وابسته به کار نقاش نیست بلکه کیفیت رنگ مورد استفاده تاثیر بسیار زیادی در نتیجه کار دارد.

رنگ روغنی باکیفیت در کارخانجات ایران با بهترین مواد تولید می شود و با قیمت مناسب در اختیار تمامی مصرف کنندگان در سراسر کشور قرار می گیرد .

رنگ روغن موارد کاربرد مختلفی دارد که من جمله در رنگ آمیزی فلزها مانند چارچوب در و پنجره و سطوح چوبی و نمای ساختمان استفاده می شود و در برخی موارد به عنوان ضد رنگ کاربرد دارد .

دلیل براقیت رنگ روغنی ساختمان

دلیل براقیت رنگ روغنی ساختمانیکی از انواع رنگ های روغنی پرکاربرد رنگ روغنی براق است که به دلیل پوشش دهی بالا و مطلوب بیشتر به کار برده می شود و موجب براقیت رنگ ساختمانی می شود و بیشتر در رنگ آمیزی درب و پنجره استفاده می شود .این رنگ نسبت به رنگ های دیگر راحت تر تمیز می شود و ماندگاری بالایی دارد و از نظر بهداشتی مورد تایید است و جایگزینی بهتری وجود ندارد.

این رنگ به خاطر ترکیب با روغن در برابر آب مقاوم بوده و این ویژگی برای شستشو و نظافت مزیت مهمی می باشد و هر زمانی که از  رنگ و طراحی منزل یا محیط کار خود خسته شدیم اقدام به تغییر رنگ و رنگ آمیزی جدید بهترین گزینه می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.