کارخانه تولیدی رنگ پودری الکترواستاتیک عمده

کارخانه تولیدی رنگ پودری الکترواستاتیک عمده همواره تمام تلاش خود را برای به دست آوردن بازار جهانی کند. این شرکت که یکی از تولید کنندگان نسبتا شناخته شده انواع رنگ در ایران است محصولات متنوعی را تولید می کند. تولید انواع رنگ های صنعتی در این مجموعه سبب شده تا طی سال های اخیر توجه بسیاری از مصرف کنندگان و نیز عمده فروشان رنگ به سمت تولیدات این مجموعه معطوف شود. که از جمله ی از این محصولات می توان به رنگ های الکترواستاتیک اشاره نمود که خود دارای نمونه های مختلف با کاربرد های متفاوت می باشد.

کارخانه تولیدی رنگ پودری الکترواستاتیک عمده

تجربه ای متفاوت در رنگ کاری با انواع رنگ الکترواستاتیک

تجربه ای متفاوت در رنگ کاری با انواع رنگ الکترواستاتیک همانطور که اشاره شد اکسیده شدن به سطوح فلزی و آهنی بسیار آسیب وارد می کند و به مرور زمان سطح فلزی از بین رفته و پودر می شود. خطر اکسیده شدن در سازه های فلزی بسیار بیشتر است و باعث از بین رفتن و کاهش طول عمر سازه می شود‌.

برای جلوگیری از زنگ زدگی سطوح فلزی آن را با رنگ های مختلف پوشش می دهند تا هم زیبا شوند و هم در برابر تخریب مقاومت بالاتری داشته باشند. یکی از روش های محافظت از سطوح فلزی استفاده از رنگ های پودری الکترواستاتیک است.

رنگ های پودری الکترواستاتیک از رزین خشک پودر شده تولید می شوند و با خواص مختلف برای سطوح در فضا های مختلف سازگار می باشند. رنگ پودری یک پوشش خوب برای نگهداری سطوح مختلف فلزی و افزایش طول عمر آن ها است.

چسبندگی در رنگ پودری بسیار بالا بوده و بر روی سطح به طور یک نواخت و یکپارچه قرار می گیرند. این رنگ های پودری در صنایع مختلف فلزی امروزه کاربرد دارند و چون نیاز به حلال و رقیق کننده ندارند روز به روز بیشتر مورد توجه مصرف کنندگان انواع رنگ صنعتی قرار می گیرند..

قیمت تمام شده رنگ پودری الکترواستاتیک عمده

قیمت تمام شده رنگ پودری الکترواستاتیک عمده قیمت عرضه رنگ الکترواستاتیک بسته به کیفیت، نوسانات بازار، نرخ ارز و دلار، نوع و کیفیت آن، میزان عرضه و تقاضا و… متغیر است. توجه کنید میزان و نحوه ی خرید بر روی قیمت گذاری آن بسیار ثاتیر گذار می گذار می باشد. رنگ پودری الکترواستاتیک یکی از مهم ترین موارد برای رساندن کالا به دست مصرف کننده استفاده از سیستم حمل و نقل ارزان و مناسب است.

برای اینکه محصولات پوششی با قیمت تمام شده کمتری دست مشتری برسند باید هزینه های حمل را کاهش داد. برای کاهش هزینه های حمل محصولات باید آنها به صورت عمده به نقاط مختلف ارسال کرد. برای حمل و پخش محصولات پوشش صنعتی باید ابتدا آنها را در بسته بندی های مناسب قرار داد تا در هنگام حمل محصول آسیب نبیند و سالم به دست مصرف کننده برسد.

سپس با استفاده از انواع سیستم حمل و نقل زمینی و یا هوایی و دریایی آن را به سمت مقصد مورد نظر ارسال کرد. برای پخش رنگ های پودری توسط کارخانه ها روش های مختلفی وجود دارد که پر کاربرد ترین ان اعطای نمایندگی فروش در مناطق مختلف است. نمایندگی ها وظیفه پخش و تبلیغ محصولات کارخانه ها را به عهده دارند تا میزان فروش محصولات را به حداکثر برسانند.

توجه کنید پخش محصولات ارزان ترین رنگ الکترواستاتیک با بسته بندی های مختلف توسط نمایندگی ها در نقاط مختلف انجام می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.