چراغ روشنایی سقفی جدید که می تواند چهره افراد را تشخیص دهد!

پس از یک روز طولانی، می‌توانید با فضای آرام و دنجی که چراغ‌های ساحلی فراهم می‌کنند، استراحت کنید.

آنها اساساً به عنوان نورپردازی حالت عمل می کنند، اما به خوبی با نورپردازی قوی تر و جهت دارتر مانند چراغ روشنایی سقفی فرورفته برای کارهایی که به روشنایی بیشتری نیاز دارند، لایه بندی می کنند.

آیا وسیله روشنایی وجود دارد که یک بیانیه را بزرگتر از یک لوستر جلوه دهد؟

این وسیله پیچیده علاوه بر گرما بخشیدن به اتاق، شخصیت و علاقه بصری زیادی را القا می کند.

اگر لوسترهای کلاسیک با خوشه های منشور کریستالی آن چیزی نیست که به دنبال آن هستید، هنوز دور نشوید!

مانند اتاق نشیمن بالا، می توانید از بین انواع زیادی از لوسترهای مدرن انتخاب کنید که هنوز هم بازدیدکنندگان شما را شگفت زده می کند.

اگر به دنبال نورپردازی کاری دلپذیر هستید، چراغ های آویز را امتحان کنید!

مانند یک لوستر، یک چراغ آویز از سقف آویزان است و می توان از آن برای متمرکز کردن نور در یک نقطه، مانند منطقه غذاخوری استفاده کرد.

تفاوت اصلی این است که لوسترها دارای لامپ های متعدد در امتداد چندین شاخه هستند در حالی که یک چراغ آویز فقط یک لامپ دارد که از یک بند ناف، زنجیر یا میله آویزان است.

اگر می خواهید تأثیر بیشتری ایجاد کنید، می توانید چراغ های آویز را در کنار هم قرار دهید.

با قرارگیری مناسب، چراغ های آویز شما محیطی دنج ایجاد می کنند و در عین حال برای مناطق مختلف، مانند ناهار خوری یا جزیره آشپزخانه شما، نورپردازی کار را فراهم می کنند.

احتمالاً چراغ‌های مسیر را در مکان‌هایی مانند گالری‌های هنری دیده‌اید – این نوع نورپردازی از یک مسیر/راه‌آهن نصب‌شده روی سقف استفاده می‌کند، با چندین چراغ روشنایی که به طور مداوم در این مسیر چیده شده‌اند.

چراغ‌های مسیر یک گزینه عالی برای نورپردازی برجسته هستند، زیرا هر یک از چراغ‌های موجود در مسیر را می‌توان در جهت‌های مختلف بچرخانید یا بچرخانید تا مناطق مختلف مانند آثار هنری یا دیوار گالری شما را روشن کند.

با توجه به این تطبیق پذیری، آنها می توانند به عنوان نورپردازی نیز عمل کنند!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.