پوشیدن صندل جلو بسته پسرانه ۱۰ میلیون دلاری در چین ممنوع شد!

سپس محل پنجره های عبور برای فلنج ها ردیابی می شود. می توانید مستقیماً روی بیانیه تخته بکشید یا از قبل بند صندل های خود را روی فرم خود بکشید.

برای  ساخت صندل جلو بسته پسرانه، شکل را با نوار کاغذی بپوشانید، دقت کنید که آن را خوب ماساژ دهید تا حباب هوا یا چین ایجاد نشود، سپس طبق مدلی که انتخاب کرده اید، تسمه ها را روی شکلی که با نوار چسب زده شده، بکشید (روی شکل پلاستیکی می توانیم حتی مستقیماً با یک خودکار نشانگر دائمی بکشید).

سپس با استفاده از مورد دوم در فرم، محل عبور فلنج ها را بر روی دستور پلانک خود با مداد ترسیم کنید.

سپس با استفاده از قطب نما روی یک تکه مقوای جدید حاشیه ای به اندازه ۱ سانتی متر به اطراف طرح تخته اضافه می کنیم. یک کاتر:

تسمه ها را ببرید و در صورت لزوم حلقه ها را نصب کنید.

سپس فلنج ها را با استفاده از شکل روی اولی نصب کنید (آنها را بیش از حد سفت نکنید) قبل از اینکه انتهای آن را زیر فلنج اول بچسبانید.

تمام کلاژهایی که برای صندل ساخته می شوند را می توان با چسب نئوپرن ساخت. یک لایه نازک از چسب نئوپرن را با قلم مو بمالید، بگذارید چسب به مدت ۵ تا ۱۰ دقیقه خشک شود قبل از اینکه عناصری را که قرار است به هم بچسبند فشار دهید.

 

سپس الگوی اسپیسر را با توجه به موقعیت انتهای فلنج ها با استفاده از کاغذ ردیابی به پایان برسانید. این طرح را می‌توان مستقیماً روی چرم فاصله‌دهنده‌ای که قبلاً بریده شده است منتقل کرد یا به مقوای حمایتی منتقل کرد تا بتوان دوباره از آن استفاده کرد. سپس پنجره های فلنجی را در اسپیسر برش دهید، مطابقت سوراخ ها را با اولی بررسی کنید و در صورت لزوم اصلاح کنید.

اسپیسر به طور ایده آل از چرم با همان ضخامتی که برای افسار استفاده می شود ساخته می شود.

سپس لایه میانی را به لایه اول بچسبانید، به یاد داشته باشید که در صورت لزوم چرم ها را کارتن کنید.

کاردینگ شامل سنباده زدن درشت دانه یا پوسته چرم با استفاده از مواد ساینده برای چسبندگی خوب چسب است.

شما می توانید برای استحکام بیشتر، یک درز محیطی کفی / مجموعه اسپیسر را با یک چرخ خیاطی کوک کوچک یا با دست در دوخت زین انجام دهید (می توانید زیره را نیز در این درز قرار دهید، در این صورت یک بار که کفی آن دوخت یک دوخت بزنید. چسب)

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.