پخش کننده عمده رنگ پودری الکترواستاتیک شیراز

رنگ پودری الکترواستاتیک شیراز بسیار مناسب از لحاظ قیمت، پوشش دهی بالا، کیفیت مناسب و بالای محصول باعث شده است تا افراد زیادی از این محصول خریداری و استفاده نمایند. پخش عمده رنگ های پودری از شیراز به سراسر کشور امکان‌پذیر می باشد. می توانید رنگ ها را به صورت مستقیم از کارخانه های موجود در شهر شیراز تهیه فرمایید.پخش کننده عمده رنگ پودری الکترواستاتیک شیراز

جزئیاتی درباره رنگ پودری الکترواستاتیک

جزئیاتی درباره رنگ پودری الکترواستاتیک

رنگ های پودری الکترواستاتیک مقاوم در مقابل رطوبت و تغییرات دمایی می باشند. این رنگ ها اغلب برای رنگ آمیزی سطوح فلزی و غیرفلزی استفاده می‌شود. مقاومت بالای این رنگ ها و ضد آب بودن ضد زنگ بودن آنها موجب شده است تا در رنگ آمیزی سطوح هواپیماها اتومبیل ها و وسایل موتوری و وسایل آشپزخانه همانند یخچال ماشین ظرفشویی ماشین لباسشویی قابلمه ها ظروف و ظروف تزیینی استفاده شود. رنگ پودری برخلاف رنگ های مایع که در گذشته از آنها استفاده می شد رنگ آمیزی بسیار تمیز بدون ضخامت در یکسری از نقاط و کاملاً یکدست از خود به جای می گذارد. زمانی که با پیستوله های مخصوص رنگ آمیزی پودری سطحی را رنگ می کنیم تمام نقاط بدون جا افتادگی گوشه های رنگ آمیزی می شوند. برای خشک کردن این رنگ ها و تثبیت آنها نیاز است بعد از عمل رنگ آمیزی و رنگ پاشی آنها را در کوره های مخصوص با درجه دمایی بالا قرار دهیم. رنگ های پودری به سرعت خشک می شوند و در وقت صرفه جویی زیادی میکنند. رنگ‌های پودری الکترواستاتیک ضد ضربه و ضد خش می‌باشد و طیف رنگ‌های متنوع و زیادی دارد. نام دیگر رنگ های پودری رنگهای کوره ای یا الکترو استاتیک می باشد. به علت اینکه رنگ های پودری نیازی به حلال های شیمیایی و آسیب رساننده ندارند بسیار سالم تر هستند و محیط کار را آلوده نمی کند و موجب به وجود آمدن مشکل های تنفسی برای افراد نمی شوند. این رنگ‌ها قیمت مناسب تری نسبت به رنگ های مایع دارند.رنگ های پودری نیازی به حلال های پایه ی نفت و بنزین ندارند و این موضوع باعث می شود تا خطر اشتعال کارگاه ها و افراد را تحدید نکند ‌‌.

مرکز فروش رنگ پودری شیراز

مرکز فروش رنگ پودری شیراز فروش رنگ الکترواستاتیک در شیراز به صورت مستقیم و غیر مستقیم و یا از طریق سایت های ما امکان پذیر می باشد. برای خرید این رنگ ها به صرفه تر است تا به صورت عمده و کیلویی آنها را از فروشگاه خریداری نمایید. کارخانه ها و فروشگاه های موجود در شهر شیراز آماده خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز می باشند. پیشنهاد ما به شما مشتریان محترم این است تا برای صرفه جویی در در وقت و هزینه خود رنگ های مورد نظرتان را به مشاورین فروش ما اعلام نمایید و محصولات و رنگ مورد نظر را در به کارگاه و یا دفتر خود تحویل بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.