پخش کننده رنگ پودری الکترواستاتیک درجه1

پخش کننده رنگ پودری الکترواستاتیک درجه1 در بازار حضور فعالی دارد و با تجربه و شناختی که در این عرصه داشته انواع مختلف رنگ پودری را در کیفیت های بالا و قیمت های مناسب در دسترس مشتریان قرار می دهد، همچنین این رنگ به دلیل مزایای زیادی که دارد از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد.

پخش کننده رنگ پودری الکترواستاتیک درجه1

ویژگی های رنگ پودری الکترواستاتیک غلیظ

ویژگی های رنگ پودری الکترواستاتیک غلیظ رنگ الکترواستاتیک غلیظ پودری از ارقام بدون حلال است که به دلیل سازگاری با محیط زیست آلودگی کمتری ایجاد خواهد نمود و همچنین دوام بالاتری نیز دارد، لذا بر عکس نوع حلال، به تهویه هوا و سیستم تصفیه و بازیافت نیز نیاز ندارد. بعد از اعمال نیز سطحی براق و بسیار مقاوم ایجاد خواهد شد و در برابر شرایط مختلف آب و هوایی مانند یخ بندان، سرما و گرمای بالا و رطوبت مقاومت دارد.

رنک پودری الکترواستاتیک بر پایه رزین، پیگمنت، فیلر و دیگر افزودنی ها است که بعد از اجرا دچار ترک های ریز و پوست پرتقالی نمی شود و همچنین از چسبندگی بالایی به سطوح برخوردار می باشد. این رنگ از چسبندگی بالایی برخوردار بوده و با محیط زیست نیز سازگار می باشد، لذا به دلیل قیمت های مناسبی که دارد خریداران زیادی داشته است.

رنگ پودری الکترواستاتیک از پرت مواد و ضایعات بسیار کمی برخوردار بوده و دارای ظاهری زیبا و خواص مکانیکی خوبی می باشد. همچنین خطر آتش سوزی در آن اندک است و اکثرا جهت خشک شدن نیاز به کوره داشته و از تنوع رنگی نیز برخوردار می باشد و کاربردها و استفاده های فراوانی دارد.

خرید رنگ پودری الکترواستاتیک درجه1

خرید رنگ پودری الکترواستاتیک درجه1 خرید رنگ الکترواستاتیک درجه ۱ در انواع و اشکال مختلفی صورت می گیرد که نیاز تمام مشتریان پوشش داده می شود و کیفیت های بالا و قیمت های مناسب آن نظر بسیاری را به خود جلب نموده است. این رنگ دارای انواع مختلفی است مانند:

  • رنگ پودری پلی استر: در بیرون ساختمان ها بکار می رود چون در برابر نور خورشید مقاومت دارد و در صنایع پنجره و پروفیل آلومینیوم، لوازم روشنایی، موتورسیکلت، اتومبیل، دوچرخه و … کاربرد دارد.
  • رنگ پودری اپوکسی پلی استر: بیشتر در داخل ساختمان بکار می رود چون در برابر نور خورشید مقاوم نمی باشد و تمایل به گچی شدن دارد، همچنین در قطعات الکتریکی، رادیاتور، بخاری، قفسه، لوازم خانگی و … بکار می رود.
  • رنگ پودری اپوکسی: در برابر مواد شیمیایی، مکانیکی و خورنده مقاوم بوده و تمایل به گچی شدن در برابر نور خورشید دارد به همین دلیل در داخل ساختمان بکار می رود‌ و به دلیل چسبندگی بالایی که دارد در اتصالات آب، شیرآلات، لوله های نفت، گاز، قطعات خودرو و .‌‌.‌‌. بکار می رود.
  • رنگ پودری پلی یورتان: در برابر شرایط مختلف آب و هوایی و عوامل خورنده مقاومت بالایی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.