پخش کننده رنگ پودری الکترواستاتیک اصفهان

کاربرد رنگ پودر الکترواستاتیک اساساً به عنوان جایگزینی متفاوت برای پوشش قطعات، با مزایای زیادی در مقایسه با گزینه های موجود در پوشش ها، مورد استفاده قرار می گیرد. رنگ پودری الکترواستاتیک اصفهان جز برترین واحد های تولید این محصولات است که شما را به خرید بهترین ها دعوت می کند.

پخش کننده رنگ پودری الکترواستاتیک اصفهان

اطلاعاتی مختصر در مورد رنگ پودری الکترواستاتیک استخوانی

اطلاعاتی مختصر در مورد رنگ پودری الکترواستاتیک استخوانی مزایای اجرای رنگ آمیزی پودر الکترواستاتیک در کارایی و کاربرد منعکس می شود، این که آن ها قابل اشتعال نیستند، کاهش مساحت مخزن با همان نسبت رنگ مایع مقایسه می شود و دارای مقاومت شیمیایی و فیزیکی بسیار برتر از ضربه، خراش، خم و عوامل شیمیایی است. پوشش پودر الکترواستاتیک است که در آن با هوا مخلوط می شود و بار الکتریکی دارد.

ذرات دارای بار الکتریکی به سطحی که باید رنگ آمیزی شود یک پوشش یکنواخت، با کیفیت بالا، چسبنده به سطح، جذاب، با کیفیت بالا و با دوام است. تفاوت اصلی بین رنگ مایع معمولی و یک پوشش پودری این است که مورد دوم برای نگه داشتن قسمت های چسباننده و پرکننده در تعلیق مایع به حلال نیاز ندارد.

پوشش پودری همچنین به عنوان پوشش پودری یا رنگ آمیزی الکترواستاتیک شناخته می شود، با استفاده از فرایندی به نام آرایش اسپری الکترواستاتیک اعمال می شود، جایی که یک تفنگ اسپری یک بار الکترواستاتیک را به ذرات پودر وارد می کند، سپس به سمت لایه زیرین جذب می شود. از آنجا که حامل مایع وجود ندارد، پوشش پودری می تواند یک پوشش ضخیم تر ایجاد کند، بدون افتادگی که به طور معمول با رنگ مایع رخ می دهد.

رنگ الکترواستاتیک استخوانی با استفاده از گرما پخت می شود و به آن اجازه می دهد تا همزمان جریان یابد و یک لایه جامد تشکیل می شود که از رنگ مایع قوی تر و با دوام تر است. نیازی به ذکر نیست که کارهای عالی و زیبایی که با این روند حاصل می شوند. پوشش پودری معمولاً برای پوشش فلزات مانند وسایل خانگی، ساخت آلومینیوم، لوازم جانبی شاسی و قطعات خودرو و دوچرخه استفاده می شود. از آنجا که مایع حامل تبخیر نمی شود، زیرا از حلال استفاده نمی کند، روند پوشش از ترکیبات آلی فرار کم یا فاقد آن ساطع می شود به همین دلیل جایگزینی برای اتمام سازگار با محیط زیست است.

کاربرد الکترواستاتیک رنگ پودری:

تمیز کردن قطعه بهتر از غوطه ور شدن در مخزن یا دستی است.

برای چسبندگی بیشتر رنگ، در سحابی آب غیرمشابه شستشو دهید.

اسلحه های اتوماتیک ما دارای یک نرم افزار تنظیم برای پایان یکنواخت هستند.

قطعات نهایی بی عیب و نقص، با مقاومت و دوام بالا.

فروش رنگ پودری الکترواستاتیک اصفهان

فروش رنگ پودری الکترواستاتیک اصفهان به طور کلی رنگ های پودری را برای صنعت در طیف گسترده ای از رنگ ها ارائه می دهیم، ما پرسنل گسترده ای را آموزش داده ایم که می توانند در مورد استفاده از محصولات ما به شما مشاوره دهند، ما از مراحل آماده سازی سطح، کاربرد و شلیک نهایی از فرآیند شما را تشخیص می دهیم. فروش رنگ الکترواستاتیک این مجموعه با بهترین قیمت برای همه در سراسر کشور امکان پذیر شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.