پخش کلی رنگ پودری الکترواستاتیک جدید

رنگ های پودری، یک ماده جامد پودر مانند هستند، که با داشتن پیگمنت های بالا باعث تغییر رنگ سطوح مختلف می شوند. در ترکیبات این مواد، چسب رزین و رنگدانه و چند ماده دیگر وجود دارد. وقتی این پودرها بر روی یک سطح پاشیده می شوند، بر روی آن می چسبند، اما هنوز برای اینکه ثابت شوند، باید مراحلی روی آنها صورت گیرد. رنگ پودری الکترواستاتیک جدید را در مراکز پخش به صورت کلی و با نرخ ارزان خریداری کنید.

پخش کلی رنگ پودری الکترواستاتیک جدید

ویژگی های رنگ پودری الکترواستاتیک صنعتی

ویژگی های رنگ پودری الکترواستاتیک صنعتی کشور های صنعتی دنیا مانند آمریکا، پیشگامان ساخت رنگ های پودری بودند. این رنگ ها همانطور که از نامشان پیداست، مانند پودر هستند. برای اینکه سطحی را با آنها پوشش دهند، از یک وسیله تفنگ مانند استفاده می کنند. در ادامه به بیان ویژگی های رنگ الکترواستاتیک صنعتی می پردازیم.

این مواد چون در داخل ترکیبات خود مقدار زیادی چسب دارند، بعد از اینکه با فشار بر روی سطح پاشیده شدند به آن می چسبند، اما این حالت چندان پایدار نیست و ممکن است به راحتی هم کنده شوند. پس برای ثابت کردن رنگ، آن را در داخل کوره حرارت می دهند، تا از حالت جامد به صورت مایع درآید. در این حالت است که رنگ کاملا تثبیت می شود.

از این نوع رنگ ها برای رنگ آمیزی کردن خودرو ها، لوازم خانگی، سطوح فلزی و غیر فلزی استفاده می شود. این مواد هیچ گونه آسیب محیط زیستی ایجاد نمی کنند، به سلامتی انسان آسیبی وارد نمی کنند، خطر آتش سوزی ندارند و خیلی راحت هم بازیافت می شوند و از این نظر بسیار اقتصادی هستند. همچنین کار کردن با آن ها بسیار راحت و سریع انجام می شود و دقت بالاتری در رنگ آمیزی کردن دارند.

نکاتی مهم در خرید رنگ پودری الکترواستاتیک استخوانی

نکاتی مهم در خرید رنگ پودری الکترواستاتیک استخوانی نکاتی مهم در مورد استفاده کردن از رنگ پودری الکترواستاتیک وجود دارد که باید حتما به آن ها دقت کنید. در ادامه به بیان چند مورد از آن ها می پردازیم:

  • به هیچ وجه نباید این رنگ ها را بر سر و صورت افراد بپاشید.
  • مراقب باشید که دستگاه پا شش رنگ در مجاورت وسایل برقی قرار نداشته باشد.
  • نباید این مواد را در کنار مواد قابل اشتعال مانند بنزین و نفت بگذارید و بهتر است جانب ایمنی را رعایت نمایید.
  • در هنگام استفاده از این مواد باید حتما ماسک به کار ببرید، اما نیازی به دستکش نیست.

برای خرید رنگ الکترواستاتیک استخوانی با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب، بهتر است به سراغ فروشندگان معتبر بروید. از طریق همین وب سایت نیز می توانید محصول مورد نظر را در حجم دلخواه خود خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.