پخش انواع رنگ پودری الکترواستاتیک مشهد

در بین تمام پوشش های محافظتی، رنگ الکترواستاتیک قطعاً یکی از نوآور ترین بخش ها در صنعت رنگ است. این رنگ در دهه 1950 به عنوان یک عایق الکتریکی کارش آغاز شد، اما تا امروز به طور مداوم در حال رشد و توسعه است. قصد خرید رنگ پودری الکترواستاتیک مشهد را دارید؟ مجموعه ما پخش کننده انواع این رنگ در مشهد می باشد.

پخش انواع رنگ پودری الکترواستاتیک مشهد

خصوصیات بارز رنگ پودری الکترواستاتیک ضد خش

خصوصیات بارز رنگ پودری الکترواستاتیک ضد خش رنگ الکترواستاتیک ضد خش در اصل از 5 نوع مختلف از اجزای جامد تشکیل شده است (هیچگونه اختلاطی از حلالها و یا مواد مایع یا خمیر وجود ندارد) که عبارتند از: رزین ها ، عوامل پخت ، رنگدانه ها ، مواد پرکننده و مواد افزودنی. مواد اولیه مخلوط و فرآوری می شوند و به شکل پودر خشک در می آیند و به صورت الکترواستاتیکی به بستر رنگ آمیزی می شوند. سپس این امر تحت فرآیند پخت گرما یا تشعشع قرار می گیرد که لایه نازک پودر رسوب داده شده در زیر لایه را پلیمریز می کند و ویژگی های فیلم رنگ را می دهد.

مزایای استفاده از پوشش پودری به شرح زیر است:

  • پوشش پودر 0 یا تقریباً 0 (VOC – ترکیبات آلی فرار) منتشر می کند.
  • استفاده از لایه های ضخیم تر رنگ بدون تخلیه را امکان پذیر می کند.
  • مقدار استفاده نشده از رنگ پودر را می توان مجدداً استفاده کرد و بنابراین می توان به 97-98٪ میزان استفاده از جوهر رسید.
  • خطوط رنگ آمیزی پودر نسبت به تاسیسات معمول نقاشی مایع ، زباله های خطرناک کمتری تولید می کنند.
  • سرمایه و هزینه های عملیاتی مربوط به خط رنگ آمیزی پودر کمتر از خط نقاشی مایع است.
  • تفاوت بین شکل اشیا painted نقاشی شده به صورت افقی و آنهایی که به صورت عمودی نقاشی شده اند کمتر از نقاشی مایع است
  • نقاشی با پودر دامنه وسیع تری از جلوه های ویژه را فراهم می کند که دستیابی به آن در رنگ آمیزی مایع غیرممکن است.

اولین پوشش های پودری تولید شده بر پایه پلیمرهای ترموپلاستیک بود که در دمای کاربرد بستر ذوب شده و پس از خنک شدن جامد شدند. سهولت پردازش و کاربرد ، مواد اولیه و سایر عوامل ، به محبوبیت پوشش های پودر گرمانرم در اوایل دهه 1950 کمک می کند. در مقابل ، رنگ پودر ترموپلاستیک معایبی مانند دمای ذوب زیاد ، مقاومت کم در برابر حلال ها و چسبندگی کم به لایه های فلزی داشت (که اغلب به آغازگرهای کاربردی نیاز داشتند). چنین معایبی متعاقباً با استفاده از پلیمرهای ترموست ، که به سرعت تقریباً به طور کامل بازار پوشش های پودر را به دست گرفت ، برطرف شد.

با نادیده گرفتن معایب ، انواع رنگ پودر ترموپلاستیک با ویژگی های منحصر به فرد وجود دارد: برخی از انواع مقاومت عالی در برابر حلال ها (پلی الفین ها) ، مقاومت عالی در برابر هوازدگی (پلی وینیلیدین فلوراید) ، مقاومت در برابر سایش (پلی آمیدها) و هزینه / سود خوب (کلرید کلرید) دارند. پلی وینیل). پودرهای ترموپلاستیک در هنگام عمل آوری هیچگونه تغییر شیمیایی ندارند. این محدود به ذوب شدن پودر و جاری شدن آن تا شکل نهایی است. رنگهای پودری از پلیمرهایی مانند پلی استر ، پلی اورتان ، پلی استر اپوکسی ، اپوکسی و اکریلیک ساخته شده اند.

عرضه کننده رنگ پودری الکترواستاتیک مشهد

عرضه کننده رنگ پودری الکترواستاتیک مشهد مجموعه ما عرضه کننده معتبر و بزرگ رنگ پودری الکترواستاتیک مشهد می باشد. تولید و عرضه رنگ الکترواستاتیک در مجموعه ما مدت زمان طولانی است است که انجام می گیرد و در این زمان ما به بهترین شکل جواب اعتماد مشتریان گرامی خود را داده ایم. اگر به دنبال خریدی به صرفه و ارزان می باشید می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون ما و محصولات، استعلام قیمت و ثبت سفارش این رنگ با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.