واردکننده رنگ ساختمانی دودی

رنگ ساختمانی دودی با جدیدترین فناوری اختصاصی ما تهیه شده است. بهترین محققان با ما همکاری کردند و برای تحقیق و توسعه هزینه و تلاش بسیار زیادی کردند. ما در نهایت آن را ساختیم و مفتخریم که این رنگ با بهترین عملکرد را به شما ارائه می دهیم. قصد تهیه این رنگ را دارید؟ مجموعه ما اقدام به تولید، واردات رنگ ساختمانی دودی و فروش سریع رنگ ساختمانی با بهترین کیفیت نموده است.

واردکننده رنگ ساختمانی دودی

مزایای رنگ ساختمانی دودی چیست؟

مزایای رنگ ساختمانی دودی چیست؟ ضد حرارت: 90٪ از گرما و پرتوهای IR را از شیشه شما منعکس می کند ، در ماشین خنک می ماند و هزینه های تهویه هوا را کاهش می دهد و باعث صرفه جویی در سوخت می شود.

شفافیت بالا: VLT قانونی برای اکثر کشورها و مناطق ، دید کاملی را ایجاد می کند و در هنگام رانندگی در شب بینایی شما را سایه نمی اندازد.

uction کاهش تابش خیره کننده – میزان بازتاب داحلی پایین ، کاهش تابش نور و بازتاب نور داخلی برای یک تجربه رانندگی راحت.

.9 99.9٪ UV-OUT!: کمتر از 1٪ از اشعه ماوراء بنش مضر می تواند به مسافران و اثاثه یا لوازم داخلی شما برسد! بهترین محافظت در برابر بیماری های پوستی و محو شدن رنگ را امتحان کنید.

Bar خرید و فروش مطلق: در مقایسه با سری های اصلی از مارک های عمده ، کمتر از نیمی پرداخت کنید و از عملکرد یکسانی برخوردار شوید.

عملکرد بادوام: T70 گرما را منعکس می کند اما گرما را جذب نمی کند ، عملکرد طولانی مدت را تضمین می کند و دارای 10 سال ضمانت محدود کارخانه است.

این رنگ ایمنی را افزایش می دهد – فیلم پلی استر با کیفیت می تواند حاوی شیشه شکسته در اثر ضربه باشد و از آسیب های احتمالی جلوگیری می کند.

امکانات

با استفاده از مواد بازتاب گرماي مستقيم و توسط تكنولوژي ثبت شده پوشش داده شده است.

اولین و تنها مقاله دودی در بازار است که می تواند در صورت درخواست با رنگ های مختلف بازتابنده شخصی تنظیم شود.

شفافیت بالا با عملکرد UV برتر و دفع گرما.

مواد زیست محیطی و غیر سمی مورد استفاده ، مطابق با استاندارد REACH و تأیید شده توسط SGS.

مشخصات

نور منتقل شده قابل مشاهده (380 nm ~ 780nm): 68.08٪

نور منعکس شده قابل مشاهده – خارجی: 9.80٪

منعکس کننده نور مرئی – داخلی: 11.55٪

حرارت انتقال خورشیدی: 39.48٪

بازتاب گرمای خورشیدی: 34.97٪

جذب گرمای خورشیدی: 25.55٪

کاهش IR (900nm 1100nm): 87.55٪

اشعه ماوراء بنفش رد کرد (290nm ~ 380nm): 99.9٪

کل انرژی خورشیدی رد شده (TSER): 53٪

ضریب سایه زنی: 0.54

شرکت وارداتی رنگ ساختمانی

شرکت وارداتی رنگ ساختمانی شرکت وارداتی ما اقدام به برگزاری طرح فروش ویژه برای محصولات خود نموده است. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این محصولات و یا استعلام قیمت رنگ ساختمانی دودی و از همه مهمتر ثبت سفارش و خرید آن با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید. ما برای به یاد ماندنی تر شدن این خرید در ذهن شما تخفیف های ویژه ای نیز در نظر داریم که بدون شک با شنیدن آن ها متعجب می شوید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.