واردات رنگ ساختمانی خارجی باکیفیت

رنگ یک بخش مهم در ساختمان برای به تصویر کشیدن زیبایی و دلنشین کردن مکانی که در ان زندگی می کنیم است و هر سازنده ای به دنبال تحویل دادن ساختمان به بهترین شکل و رضایتمندی خریدار از ان است از این رو که رنگ های نامرغوب در بازار زیاد شده بهتر است که سازندگان از رنگ ساختمانی خارجی استفاده کنند.

واردات رنگ ساختمانی خارجی باکیفیت

ماندگاری رنگ ساختمانی خارجی مرغوب

ماندگاری رنگ ساختمانی خارجی مرغوب ماندگاری رنگ و با کیفیت بودن ان یکی از شاخصه های هر فرد برای اجرای یک طرح رنگی در محل مورد نظر است.

امروزه با پیشرفت دستگاه های سازنده رنگ همین طور که کالا های رنگی با کیفیت ساخته می شود جنس های نا مرغوب در بازار نیز کم نیستند و برای خرید یک رنگ با کیفیت بهتر است از رنگ های خارجی استفاده کنیم .

نقاشان ایرانی معتقد هستند که هنوز رنگ های ساختمانی ایرانی کیفیت لازم را ندارد و به دلیل تحریم های اخیر اجناس خارجی کم یاب و یا گران به فروش می رسد .

اکثر ساختمان سازان به دنبال رنگ با کیفیت هستند تا به بهترین نحو کار خودشان را تحویل بدهند.

انواع رنگ ساختمانی خارجی تفاوتهایی نیز دارد و در ان جا هم رنگ نا مرغوب وجود دارد اما باید به شرکت های معتبر با نام های معتبر مراجعه کرده و رنگ ساختمانی با کیفیتی خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید.

کشور های تولید کننده رنگ ساختمانی

کشور های تولید کننده رنگ ساختمانی کشور های تولید کننده رنگ با کیفیت کم نیستند کمپانی های بسیار بزرگ با پرسنل های فراوان و داشتن شعبه های مختلف درامد قابل توجهی نیز دارند از کشور های تولید رنگ با کیفیت می توان به :

  • Akzo Nobel شرکتی در هلند
  • PPG Industries شرکتی در ایالات متحده امریکا
  • BASF Coatings شرکتی در المان
  • Kansai Paint شرکتی در ژاپن
  • Asian Paint شرکتی در هند

اشاره کرد.

اما متاسفانه امروزه واردات رنگ خارجی به دلیل تحریمها و عدم موافقت برخی دولت مردان برای حمایت تولید داخلی به کندی صورت می گیرد.

شرکت های داخلی در صدد این هستند که ماندگاری رنگ خود را بالا برده و با شرکت های خارجی رقابت کنند.

ماندگاری رنگ خارجی بسیار زیاد بوده و از کیفیت بالایی برخوردار بوده است همین سبب شده که بسیاری از رنگ های خارجی استقبال کنند هر جند که قیمت نسبتا بالایی دارد.

انواع رنگ مرغوب را می توان از کمپانی های با نام معتبر خریداری کرده و معمولا رنگ های روغنی مرغوب بسیار عمر طولانی تری نسبت به رنگ پلاستیکی دارند از کشور های تولید کننده رنگ مرغوب فقط عده ای صادرات به کشور ایران را دارند و همین باعث شده که قیمت رنگ خارجی در کشور ما نسبتا بالا باشد برای مصرف کنندگان کیفیت رنگ مهم تر از قیمت ان است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.