واردات انواع رنگ پلاستیک خارجی

امروزه با توجه به تولید انواع رنگ پلاستیک در داخل کشور، اما همچنان واردات انواع رنگ پلاستیک خارجی به داخل کشور انجام می شود، و هنوز هم بیشتر مردم و نقاشان بر این باور و اعتقاد هستند که کیفیت رنگ وارداتی بهتر از رنگ های تولید شده توسط کارخانه های ایرانی می باشد .

در ادامه به نقد و بررسی این باور می پردازیم .

واردات انواع رنگ پلاستیک خارجی

کیفیت رنگ وارداتی چگونه می باشند؟

کیفیت رنگ وارداتی چگونه می باشند؟ کیفیت رنگ های وارداتی همانند کیفیت رنگ های داخلی می باشند و این که مردم فکر می کنند رنگ های خارجی مرغوب ترند حاصل تبلیغات بسیار زیاد وارد کننده های رنگ می باشد .

در واقع کارخانه ها و تولیدی های ایرانی با تلاش و کوشش بسیار به فرمولی برای تهیه رنگها دست پیدا کرده اند که نه تنها مورد توجه مردم ایران قرار گرفته بلکه آن را به سایر کشورها اعم از کشور های همسایه و یا کشور های اروپایی صادر می کنند .

و اینکه این رنگها توسط کشور های دیگر مورد استقبال قرار گرفته نشان دهنده این است که کیفیت رنگ های ایرانی با نوع خارجی آنها برابری می کند و در بعضی از برندها نیز برند ایرانی پیروز میدان رقابت می باشد .

شاید بگویید اینکه تولید کنندگان ایرانی در حال صادرات انواع رنگها می باشند دروغ است، اما نه اصلا اینگونه نیست زیرا هم اکنون مجموعه ما در حال صادرات انواع رنگها به کشور های مختلف جهان می باشد .

پس نتیجه می گیریم که کیفیت رنگ های وارداتی بالاتر از رنگهای داخلی نمی باشد.

تفاوت قیمت رنگ خارجی و ایرانی

تفاوت قیمت رنگ خارجی و ایرانی در ایران به دلیل کم بودن هزینه های انرژی مانند برق آب و گاز و حتی میزان دستمزد کارگران، قیمت رنگ های تولید شده نیز بسیار کم بوده و برای خرید، مصرف و حتی صادرات بسیار مقرون به صرفه می باشد.

این در حالی است که قیمت رنگ خارجی بدلیل عبور از گمرک کشور صادر کننده و کشور ایران و همچنین هزینه های بالای انرژی در کشور های دیگر، بسیار بالا بوده و اصلا مقرون به صرفه نمی باشد.

با توجه به قیمت پایین انواع رنگ در ایران و قیمت بالای آن در کشور های دیگر، این عرصه می تواند برای تاجرانی که به تازگی قصد ورود به دنیای تجارت را دارند بسیار مناسب باشد.

اگر برای ورود به تجارت این محصول دچار ابهام هستید و سوالات زیادی ذهن شما را مشغول کرده، کافی است که با مشاورین ما تماس گرفته و سوالات خود را از آنان بپرسید تا پاسخ سوالات خود را بیابید .

مجموعه ما آماده همکاری با تمام تاجران و سرمایه داران در سراسر کشور می باشد .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.