واحد پخش رنگ پودری الکترواستاتیک درجه 1

واحد پخش رنگ پودری الکترواستاتیک درجه 1 با فعالیت های گسترده و تجربه ای که در این عرصه داشته توانسته به شناسایی بهترین نمونه های این محصول بپردازد و متنوع ترین مدل ها را در کیفیت های بالا در دسترس مشتری قرار داده است، خریدار نیز می تواند با اطمینان از کیفیت و رضایتمندی از قیمت رنگ را باصرفه بالا و سود فراوان تهیه کند.

واحد پخش رنگ پودری الکترواستاتیک درجه 1

سهولت در رنگ آمیزی با انواع رنگ پودری

سهولت در رنگ آمیزی با انواع رنگ پودری با رنگ پودری می توان رنگ آمیزی را به آسانی انجام داد چون این رنگ در زمان اجرا شره نمی کند و بر عکس نوع مایع نیازی به چند دست اعمال نداره لذا به یکباره و با یک دست اعمال اجرا می شود، همچنین قابل بازیافت در زمان اجرا بوده و تا ۹۹ درصد آن استفاده می شود چون اشتباهات و ضایعات آن قابل رفع است به همین دلیل بسیار باصرفه می باشد.

رنگ پودری فاقد حلال بوده و برای اجرا به افراد کمتری نیاز دارد چون در زمان کمتری اعمال می شود و به دلیل عاری بودن از حلال سمی و بوی نامطلبوع دوستدار محیط زیست بوده در نتیجه مشکلات تنفسی ایجاد نخواهد کرد، همچنین دارای دوام و مقاومت بالایی در برابر شرایط مختلف آب و هوایی است که اشعه خورشید به آن آسیب نمی رساند.

رنگ پودری در ضخامت های بالا، صاف و یکدست اجرا شده و در مدل های مات یا براق نیز قابل اجرا می باشد که بسته به نوعی که دارد در سطوح داخل و خارجی اعمال می شود، همچنین بعد از اجرا نیز باید سطح مورد نظر را کاملا از آلودگی ها و زنگ زدگی ها پاکسازی نمود و بعد رنگ را اجرا کرد.

قیمت نهایی رنگ پودری الکترواستاتیک درجه 1

قیمت نهایی رنگ پودری الکترواستاتیک درجه 1 قیمت نهایی رنگ پودری الکترواستاتیک با کیفیت بسته به نوع و مدلی که این محصول دارد متفاوت است چون کاربردها و ساختار هر یک متفاوت بوده در نتیجه در مشخصات نیز با هم متفاوت هستند، لذا نحوه خرید و فروش نیز در نرخ تاثیر گذار است به این گونه که اگر بتوان آن را عمده و بدون واسطه تهیه نمود باصرفه ارائه خواهد شد.

سفارش رنگ الکترواستاتیک به طرق مختلفی پذیرفته می شود و خریدار می تواند آن را با قیمت های بسیار باصرفه تهیه کند، این رنگ در مدل های مختلف چرمی، سنباده ای، چکشی، متلیک، چروک، ورنی، دکورال و …. اجرا می شود که حق انتخاب مشتری در زمان خرید و اجرا بالا می باشد.

رنگ پودری در انواع آپوکسی، پلی استر، اپوکسی پلی استر، پلی یورتان و آکریلیک تولید می شود که در ساختار آنها از رزین های جامد استفاده می شود که خاصیت باردار شدن یا القا داشته و سبب بالا رفتن چسبندگی رنگ خواهد شد، همچنین مواد افزودنی و پیگمنتها نیز در آن میکس و اکسترود شده و آسیاب می شود و در ضخامت های ۵۰ تا ۱۰۰ میکرون وارد بازار خواهد شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.