واحد فروش رنگ پلاستیک سطح سیمانی

رنگ پلاستیک سطح سیمانی باید امکان تنفس به سیمان را بدهد و باعث عایق شدن دیوار سیمانی نشود اگر رنگ این قابلیت را نداشته باشد و هر چقدر از مقاومت بالا برخوردار باشد باز هم پوسته پوسته می شود و از بین می رود.

آیا شما نیز این را قبول دارید که نقاشی یک هنر است؟ ما مفتخر به آن هستیم با تولید رنگ های پلاستیکی با بالاترین کیفیت و زیبایی امکان ایجاد خلق یک اثر هنری زیبا را برای منازل شما با محصولات خود رقم می زنیم.

واحد فروش رنگ پلاستیک سطح سیمانی

نحوه استفاده از رنگ پلاستیکی بر روی سطح سیمانی

نحوه استفاده از رنگ پلاستیکی بر روی سطح سیمانی یکی از سطوحی که رنگ آمیزی آن مشکل است سطح سیمانی می باشد نکته مهم در رنگ آمیزی سطوح سیمانی خشک بودن سطح آن است پس از اطمینان از خشک بودن سیمان سطح آن را با آب شست و شو می دهیم سپس با اسید سولفوریک رقیق نیز این کار را تکرار می نماییم و در مرحله بعد باید سطح را با کاغذ سمباده کاملا صاف نماییم سپس با عرضه رنگ پلاستیک با کیفیت بالا کار رنگ آمیزی را انجام می دهیم، زمانی که رنگ پلاستیکی با غلطک یا اسپری اجرا شود حالت مخملی زیبا و شیکی به خود می گیرد که مورد پسند هر نوع سلیقه ای می باشد.

رنگ آمیزی سطوح سیمانی به دلیل خاصیت قلیایی که دارد از بقیه سطوح حساس تر است و باید از رنگی استفاده کرد که در برابر قلیاییت از مقاومت خوبی برخوردار باشد.

برای این کار باید پیش از زدن آستر سطوح سیمانی را با مخلوط سرنج و روغن بزرگ اندود کنید.

عرضه رنگ پلاستیک مخصوص سطح سیمانی

عرضه رنگ پلاستیک مخصوص سطح سیمانی یکی از پر مصرف ترین نوع رنگ در بین رنگ های موجود نوع امولسیون یا همان رنگ های پلاستیکی می باشد.این نوع رنگ از قدرت پوشانندگی خیلی خوب، قابلیت خشک شدن سریع، قلم خوری مناسب، چسبندگی خوب، نداشتن بوی نامطلوب، سازگاری با محیط زیست و هزینه پایین تر و سرعت اجرای بالاتر برخوردار است که این ویژگی ها باعث استقبال زیادی از هم وطنان عزیزمان از این نوع رنگ شده است.

استفاده از رنگ پلاستیکی حتی در ساختمان های بسیار شیک هم به دلیل زیبایی چشم گیر این رنگ دیده می شود.

یکی از ویژگی های مهم رنگ پلاستیک اجرای سهل و آسان و پوشش بالای آن بر روی سطوح سیمانی می باشد، این رنگ پلاستیکی از کیفیت مناسبی بر روی سطح سیمانی برخوردار است. با توجه به اینکه از این رنگ پلاستیکی برای رنگ رویه استفاده می کنند شما باید رنگ آمیزی را با اصول و فرایند زیر سازی مناسب اجرا کنید تا در نهایت کار شما با کیفیت و طول عمر بالا خواهد بود.

برای تهیه رنگ پلاستیک مخصوص سیمان حتما آن را از نمایندگی های رسمی ما بخواهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.