نمایندگی پخش رنگ پودری الکترواستاتیک درجه 1

رنگ پودری الکترواستاتیک درجه 1 جزو بهترین رنگ های صنعتی می باشد که کارخانجات بسیاری مایل به تولید آن نسبت به رنگ مایع هستند. رنگ های الکترواستاتیک پودری خطر کمتری برای کارگران و محیط زیست دارد و سطوح فلزی مخالفی را می توان با آن رنگ کرد. بهتر است بهترین کیفیت موجود از این نوع رنگ ها را از نمایندگی های معتبر درخواست کرد.

نمایندگی پخش رنگ پودری الکترواستاتیک درجه 1

مهم ترین نکات کاربردی در رنگ آمیزی با رنگ الکترواستاتیک

مهم ترین نکات کاربردی در رنگ آمیزی با رنگ الکترواستاتیک تهیه رنگ الکترواستاتیک هم بصورت پودری میسر هست و هم بصورت مایع. استفاده از رنگ الکترواستاتیک یا بعبارتی کوره ای برای سطوح فلزی راندمان زیادی دارد چرا که باعث ایجاد ظرافت بالا در کنار خشک شدن سریع سطح فلز می شود ازین رنگ بیشتر برای رنگ آمیزی نهایی فلز در خودروسازی، ظروف آشپزخانه سازی، مبلمان سازی و…استفاده می شود.

رنگ آمیزی الکترواستاتیکی با استفاده از قانون جذب میان بارهای الکتریکی مثبت و منفی می تواند بر روی سطوح فلزی مختلف پوشش محافظی در برابر خراش و خوردگی ایجاد نماید. رنگ آمیزی به گونه ای است که قبل از انجام آن سطوح فلزی باید زیرسازی شوند تا در نهایت پس از رنگ آمیزی فلزات با رنگ الکترواستاتیک پودری یک سطح صیقلی و یکنواخت با صخامت مناسب و یکدست حاصل شود. به گونه ای که تمام زوایا و نقاط انحنادار فلزات هم از دانه های رنگ پر شوند.

برای مشاغلی چون پتینه کاری و برجسته کاری ک برروی فلزات رنگ امیزی انجام می شود انتخاب رنگ های الکترواستاتیک پودری بهترین گزینه می باشد زیرا سبب ایجاد دوام و ظاهری زیبا بر فلزات خواهد شد و چند لایه رنگ در زمانهای مختلف به زیباترین حالت ممکن برروی فلزات اجرا می شود.

فلزاتی که با این رنگ ها رنگ می شوند به راحتی قابلیت تمیز شدن دارند و ذرات گرد و غبار و لکه های روغنی را ب راحتی ب خود جذب نمی کنند. هم چنین به دلیل غیر متخلخل بودن این رنگ ذراتی چون ویروس و باکتری و…به درون آن نمی توانند نفوذ کنند. همچنین سطوح فلزی رنگ شده با رنگ الکترواستاتیک پودری ضد خش می باشند و مقاومت خوبی در برابر گر و سرما، ضربات و فشار مکانیکی دارند.

سفارش خرید رنگ پودری الکترواستاتیک درجه 1

سفارش خرید رنگ پودری الکترواستاتیک درجه 1 رنگ پودری الکترواستاتیک مرغوب و درجه یک توسط نمایندگی های برندهای مختلف به مشتریان عرضه می گردد. تهیه رنگ الکترواستاتیک با قیمت مناسب از طریق خرید اینترنتی همراه با مشاهده کاتالوگ رنگ محصولات برای مشتریان میسر می باشد.بازار هدف این رنگ پودری بیشتر در زمره ی صنایعی اعم از خودروسازی و مبل سازی و …می باشد. برای توسعه فروش این محصول باید سیستم بازاریابی قوی داخل نمایندگی ها و شرکت ها ایجاد شود و می تواند در عرصه ی صادرات بیش از گذشته بدرخشد و بایستی جامعه هدف آن ارتقا یابد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.