نمایندگی فروش رنگ پودری الکترواستاتیک درجه 1

نمایندگی فروش رنگ پودری الکترواستاتیک درجه 1 با فعالیت گسترده ای که در این عرصه دارد انواع این محصول را به صورت کلی و مستقیم ارائه نموده و در بهترین کیفیت ها در دسترس مشتریان قرار می دهد، لذا مشتریانی که قصد خرید عمده و باصرفه ای دارند می توانند از این بخش خرید خود را بسیار باصرفه و قابل اطمینان انجام دهند.

نمایندگی فروش رنگ پودری الکترواستاتیک درجه 1

استفاده از رنگ پودری برای ماشین آلات

استفاده از رنگ پودری برای ماشین آلات رنگ پودری در صنعت ماشین آلات کاربردهای گسترده ای دارد و تمام ماشین آلات و قطعات کوچک و بزرگ آن با این رنگ پوشش داده می شود، لذا به دلیل عدم نیاز به حلال ها با محیط زیست سازگاری زیادی داشته و علاوه بر آن قابل بازیافت بوده و به دفعات زیادی قابل استفاده می باشد.

رنگ پودری در زمان اجرا در میزان مصرف انرژی و زمان باصرفه تر است و از نظر انسانی نیز بهداشتی تر می باشد، این رنگ بسته به کاربرد در انواع مختلفی تولید می شود، مانند:

  • رنگ الکترواستاتیک اپوکسی پودری: قطعاتی با آن پوشش داده می شود که در معرض خوردگی و فرسایش هستند مانند قطعات ماشین آلات، قطعات خودرو و …
  • رنگ پودری اپوکسی _ پلی استر: بیشتر در قطعات داخلی ماشین آلات، خودرو، لوازم خانگی و … بکار می رود چون مقاومت کمتری در برابر عوامل جوی دارد.
  • رنگ پودری پلی استر: در محصولاتی که در معرض نور خورشید و محیط های بیرونی هستند بکار می رود چون مقاومت آن در برابر اشعه خورشید بالاتر است.
  • رنگ پودری پلی اورتان: دارای خواص مکانیکی و شیمیایی عالی بوده و ظاهری صاف، یکدست و زیبایی دارد که در مدل های نیمه مات، مات، سوپر مات، براق، نیمه براق، چرمی چکشی، صاف، چروک، سمباده ای، ورنی، طرح چوب و متالیک ارائه می شود.
  • رنگ پودری آکریلیک نیز از دیگر مدل های این رنگ است.

شرکت بازرگانی رنگ پودری الکترواستاتیک درجه 1

شرکت بازرگانی رنگ پودری الکترواستاتیک درجه 1 شرکت بازرگانی رنگ پودری الکترواستاتیک درجه ۱ در کار عرضه این محصول در انواع و اشکال مختلفی بوده و با تجربه و تخصصی که در این عرصه دارد بهترین کیفیت ها را شناسایی و ارائه می کند، همچنین با ارائه متنوع ترین مدل ها توانسته نیاز تمام مشتریان را پوشش دهد.

وارد کنندگان رنگ پودری نیز این محصول را در اشکال مختلف وارد بازارهای داخلی نموده و به رفع نیاز مشتریان می پردازد، رنگ پودری از رنگ های بدون حلال است که قابل بازیافت بوده و در نتیجه دوستدار محیط زیست می باشد که در ضخامت های بیشتری اجرا می شود لذا اجرای آن نیز مقرون به صرفه می باشد.

رنگ پودری بدون شره کردن اجرا شده و دارای خواص شیمیایی و مکانیکی خوبی می باشد که در زمان اجرا خطر آتش سوزی در آن وجود نخواهد داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.