نمایندگی فروش رنگ پلاستیکی با کیفیت

رنگ پلاستیکی از پرکاربرد ترین نوع رنگ های موجود در بازار می باشد. ماده اصلی تشکیل دهنده این رنگ لاتکس می باشد. تولید کنندگان آن را در سایز های مختلف بسته بندی می کنند و پس از تحویل به نمایندگی های فروش به بازار عرضه می گردد. بدون شک برای خرید رنگ پلاستیک با کیفیت باید از مراکز فروش معتبر خرید خود را انجام دهید. رنگ پلاستیک به صورت تمام پلاستیک و نیم پلاستیک تولید می گردد.

نمایندگی فروش رنگ پلاستیکی با کیفیت

ماندگاری رنگ پلاستیکی نسبت به رنگ روغنی

ماندگاری رنگ پلاستیکی نسبت به رنگ روغنی برای رنگ آمیزی ساختمان از دو رنگ پلاستیکی و روغنی استفاده می شود. میزان ماندگاری رنگ ها به طور کلی به شرایط نگهداری آن وابسته می باشد. با شرایط نگهداری طول عمر رنگ از ماه تا سال متغیر می کند.
در صورتی که هنگام باز کردن رنگ، متوجه تشکیل دو فاز شدید سریعا رنگ را به فروشگاهی که از آن خریداری کردید باز گردانید. این مشکل با هم زدن رنگ بر طرف نمی گردد. جدا شدن دو لایه در رنگ امری طبیعی می باشد و در طی گذر زمان رخ می دهد.
بر طبق تخمینی که تولید کنندگان رنگ می زنند مدت زمان ماندگاری رنگ پلاستیکی و رنگ روغنی به قرار زیر می باشد:

  • رنگ پلاستیک که از لاتکس تشکیل شده دارای طول عمر 2 تا 10 سال
  • رنگ روغنی دارای طول عمر 2 تا 15 سال

قیمت رنگ پلاستیکی عمده با تخفیف ویژه

قیمت رنگ پلاستیکی عمده با تخفیف ویژهرنگ های ساختمانی از محصولاتی می باشند که از گذشته تا به امروز بسیار پر فروش می باشند و از آنها استقبال خوبی به عمل آمده است. رنگ های پلاستیک نیز مانند تمام محصولات دیگر اگر به صورت عمده خریداری شوند با قیمت مناسبی عرضه می گردند.
امروزه قیمت رنگ پلاستیکی عمده با قیمت جزئی آن متفاوت می باشد و خرید عمده آن برای خریدار مقرون به صرفه تر می باشد. فروش رنگ عمده از مراکز پخش رنگ و نمایندگی های فروش معتبری که عرضه مستقیم رنگ را انجام می دهند صورت می گیرد. شما با خرید عمده این محصولات از تخفیف ویژه ای برخوردار خواهید شد.
نکته مهم هنگام خرید این است که حتما از فروشگاهی خرید کنید که به علت عرضه مستقیم قیمت پایین دارد نه رنگ فروشی که به دلیل کیفیت پایین رنگ آن را به قیمت پایین عرضه می کند.
این مجموعه نیز در زمینه فروش و پخش عمده انواع رنگ ها فعالیت دارد. تنها کافی است شما از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با کارشناس های فروش ما تماس برقرار نمایید و سفارش مورد نظر خود را ثبت کنید. پس از ثبت سفارش، محصول مورد نظر شما برای شما ارسال خواهد شد و در مکان مد نظر شما تحویل داده خواهد شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.