نمایندگی عرضه رنگ پلاستیک دیوار سیمانی

رنگ آمیزی از اصول اولیه زیبا سازی محیط است. برای هر سطح بایستی از رنگ مخصوص ان استفاده کرد تا علاوه بر زیبایی، ماندگاری و کیفیت کار نیز افزایش پیدا کند. بدین منظور محصولات مختلف برای تحقق این امر، در اختیار عموم قرار گرفته است. بلوک های سیمانی و بتی از اجزای اصلی نمای بیرون و داخل ساختمان هستند و قرار نیست سطوح سیمانی نمای داخل و بیرون ساختمان یا محل کار به صورت ظاهر نامناسبی که دارد، بماند و هیچ خلاقیت و هنری برو روی ان صورت نگیرد. لذا رنگ های مختلفی برای زیباسازی این سطوح ساخته شده که یکی از این نوع رنگها، رنگ  پلاستیک دیوار سیمانی جهت رنگ آمیزی این نوع از سطوح است و می تواند ظاهر این نوع از سطوح را به طرز چشمگیری تغییر دهد.

نمایندگی عرضه رنگ پلاستیک دیوار سیمانی

کاربرد رنگ پلاستیک دیوار سیمانی مرغوب

کاربرد رنگ پلاستیک دیوار سیمانی مرغوب

 رنگ پلاستیکی دیوار، پوشش خارجی ترین سطح دیوار است و از دیوار در مقابل عوامل مختلف جوی، آب و هوای بارانی، سرما و گرما و رطوبت، محافظت بیشتری می نماید و عمر سطوح خارجی را بالا برده و زیبایی بی نظیری به این سطوح می بخشد. همچنین در مقابل مواد اسیدی و قلیایی و یا لکه شدن دیوار، مقاومت بیشتری از خود نشان می دهد و سبب کاهش هزینه های ترمیم آسیب دیدگی دیوارها می شود. قابلیت سازگاری با محیط زیست، کاربری آسان در استفاده از این نوع پوشش محافظ، اجرای سریع و خشک شدن سریع و همچنین مقاومت در برابر دمای بالا و نور خورشید از دیگر مزایای استفاده از این نوع پوشش است.

خرید ارزانترین رنگ پلاستیک دیوار سیمانی

خرید ارزانترین رنگ پلاستیک دیوار سیمانی

اگر عایق رنگی که بر روی دیوار سیمانی استفاده می شود از نوع مناسب انتخاب نشود موجب پوسته شدن رنگ و خرابی بیشتر دیوار سیمانی می شود. سیمان رطوبت پذیر است و بایستی عایق رنگی که برای آن استفاده می شود امکان تنفس را برای سیمان فراهم نماید. همچنین منطقه که سطوح سیمانی در ان قرار دارد نیز بایستی مدنظر قرار گیرد که آن منطقه مثل شما کشور رطوبت پذیر است یا خیر. به همین دلیل در مناطق شمالی و جنوبی کشور بیشتر از “رنگ های اکریلیک پایه آب” که امکان تنفس به سطوح می دهند استفاده می شود.

همچنین در منطاقی که بارندگی زیاد است بایستی نوع نانوی این رنگ برای سطوح انتخاب شود تا از خز زدن بر روی سطوح دیوار جلوگیری شود که این باعث تغییر قیمت و هزینه ها در رابطه با انتخاب نوع رنگ می شود. همچنین در مناطقی که غالب سال دمای بالایی را دارند بایستی رنگی مورد استفاده قرار گیرد که قابلیت تحمل دمای بالا را در طولانی مدت داشته باشد. رنگ آکریلیک سيليكون نیز نوعی دیگر از این  نوع رنگها است که تا حدی نیاز مناطق مختلف را برآورده می نماید. بنابراین انتخاب ارزانترین رنگ پلاستیکی سیمانی بسته به شرایط، منطقه مورد استفاده و پارامترهای شما قابل انتخاب است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.