نمایندگی عرضه رنگ ساختمان روغنی سفید عمده

رنگ روغن در بین انواع رنگها جزو قدیمی ترین آن به حساب می‌آید و امروزه نیز استقبال بسیاری از انواع رنگ به ویژه رنگ ساختمان روغنی سفید شده است. از جمله مهمترین ویژگی این رنگها می‌توان به مقداری قابل شست و شو بودن آن اشاره کرد.

اما استفاده از آن در مسیرهایی که پر تردد است مانند راهروها توصیه نمی‌شود چرا که سریعا دچار لک می‌شود. شما می‌توانید جهت اطلاع از آخرین قیمت تجارت رنگ سفید روغنی به نمایندگی‌های ما در سراسر کشور مراجعه نمایید.

نمایندگی عرضه رنگ ساختمان روغنی سفید عمده

آشنایی با رایج ترین رنگ ساختمانی سفید روغنی

آشنایی با رایج ترین رنگ ساختمانی سفید روغنی رنگ های روغنی قابلیت رنگ آمیزی روی تمامی سطوح از جمله سطوح گچی را دارند. این رنگ‌ها اجرای بسیار راحت و کم دردسری دارند و بسیار سریع خشک می‌شوند. رنگ های سفید روغنی جزو رایج ترین رنگ در بازار به حساب می‌آید که در دو نوع تمام روغنی و نیمه روغنی به بازار عرضه می‌شوند.

رنگ های تمام روغنی مقاومت بالایی در برابر آب دارند و از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند و سریع پوسته پوسته نمی‌شوند. اما رنگ های نیمه روغنی در برابر رطوبت مقاومت پایین تری دارند و معمولا از قیمت پایین تری نسبت به رنگ های تمام روغنی برخوردارند.

رنگ روغنی سفید پوشش دهی بسیار بالایی دارند و موج‌ها و ایرادهای مربوط به گچ کاری را به خوبی می‌پوشانند. این رنگ‌ به دلیل اینکه از رنگ های پایه آب هستند و برای رقیق کردن آنها نیاز به مواد نفتی نیست بوی نامطبوعی ندارند و با محیط زیست بسیار سازگارند.

قبل از استفاده از رنگ ساختمانی روغنی بهتر است در زیر کار رنگ شرایط مساعد فراهم شود تا نتیجه دلخواه بدست آید. از جمله اینکه اگر سطح کار دارای ترک‌های عمیق بود با گچ یا بتونه، پوشانده شود. همچنین قبل از رنگ‌آمیزی بهتر است ابتدا سطح کار را به وسیله سنباده تمیز نمایید تا یک دست شود. توجه به این نکات سبب می‌شود نتیجه نهایی کار یکدست شده و از پوسته پوسته شدن کار جلوگیری شود.

همچنین فاصله زمانی بین هر دست رنگ باید دو ساعت باشد. این نکته را در نظر داشته باشید زمان خشک شدن اولیه رنگ بیش از 12 ساعت است.

بعد از فراهم شدن این شرایط شروع به رنگ آمیزی به صورت عمودی و افقی روی سطح مورد نظر کرده.

چگونه رنگ سفید روغنی را تمیز کنیم؟

چگونه رنگ سفید روغنی را تمیز کنیم؟ اگر می‌خواهید منزل خود را در کوتاهترین زمان ممکن رنگ آمیزی نمایید پیشنهاد ما به شما استفاده از رنگ روغنی می‌باشد. چرا که بسیار راحت و کم دردسر اجرا می‌شوند و به علت اینکه پایه آب هستند، خیلی زود خشک می‌شوند و از نظر هزینه‌ای نیز بسیار مقرون به صرفه است. اگر در رنگ آمیزی رنگ پلاستیک از غلتک و پیستوله استفاده کنید نیز باعث می‌شود نتیجه کار حالت مخملی و زیبایی به خود بگیرد.
اگر در هنگام کار با رنگ روغن لباس یا درب و دیوار آغشته به رنگ شد اصلا نگران نباشید. چرا که با وجود ماده‌ای به نام تینر این مشکل به راحتی حل شده. ابتدا قبل از پخش شدن رنگ، آن را چاقو یا دستمالی جمع کنید، سپس با سابیدن مقداری تینر روغنی به موضع مورد نظر شاهد از بین رفتن لک باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.