نرخ روز رنگ پلاستیکی صنعتی

رنگ پلاستیکی یکی از بهترین و پرطرفدار ترین رنگ های صنعتی با جنس مرغوب می باشد که به دلیل اینکه این رنگ قابل شستشو نیست بیشتر اوقات برای نقاشی سقف های خانه ها ،ادارات و … استفاده می شود.نقاشی سقف با رنگ پلاستیکی بسیار کار آسان و راحتی است.نکته قابل توجه در این رنگ ها، این است که رنگ پلاستیکی به راحتی خشک می شود.رنگ پلاستیکی جزو رنگ های اقتصادی و  مقرون‌ به‌ صرفه و کاربردی بر پایه رزین امولسیون پلی‌وینیل استات (Polyvinyl acetate) با ماده اصلی تشکیل‌دهنده لاتکس است. معمولا دیوار های خانه ها و … را با رنگ روغنی رنگ می کنند و سقف های خانه را به دلیل اینکه دور از دسترس اند را با رنگ های پلاستیکی رنگ می‌کنند. رنگ آمیزی کابینت ها با رنگ پلاستیکی  یکی از انتخاب های درست برای رنگ آمیزی است. این نوع رنگ یکی از انواع رنگ پلاستیکی صنعتی می باشد که در ادامه به خصوصیات آن می پردازیم.

نرخ روز رنگ پلاستیکی صنعتی

خصوصیات رنگ پلاستیک امولسیونی

خصوصیات رنگ پلاستیک امولسیونی یکی از محصولاتی که در صنعت رنگ بسیار معروف و پر طرفدار است رنگ های ساختمانی پلاستیکی و از گروه رنگ های پلاستیک (امولسیون) میباشد. ماده اصلی این رنگ لاتکس میباشد ودر دو نوع تمام پلاستیک ونیم پلاستیک عرضه میشود. پرمصرف ترین رنگ در این گونه: نیم پلاستیک است که رنگ نیم پلاستیکی که استاندارد باشد در برابر آب مقاومت دارد و قابل شستشو نیستند وهزینه پایین تر وسرعت اجرای زیاد ان و بدون بو بودن، شیک بودن و…. باعث شده است که استقبال خوبی از این محصول بشود.رنگ پلاستیک برای اجرا روی گچ نو نیاز به بتونه کشی کامل سطح (ماستیک) ندارد و به طوری که سطح کار صاف نباشد و تعمیرات زیادی داشته باشد باید نقاش باید سطح کار روغن الیف درجه 1  اجرا شود وسپس 1 یا 2 دست بتونه کشی کامل یا ماستیک اجرا شود تا نقاشی دیوار به صورت بی نقص انجام شود. رنگ پلاستیک بدون بو است وسرعت خشک شدن بسیار بالائی را دارد بنابراین به تازگی خرید رنگ صنعتی پلاستیکی افزایش داشته است زیرا این رنگ ویژگی های بسیار بالایی داشته است.بنابراین اگر به دنبال یک رنگ با قیمت به صرفه و با جنس عالی هستید این رنگ می تواند اولین و بهترین انتخابتان باشد.

قیمت ارزان رنگ پلاستیکی صنعتی

قیمت ارزان رنگ پلاستیکی صنعتی یکی از شرکت هایی که به فروش رنگ های پلاستیکی با بهترین قیمت می پردازد شرکت صنعت رنگ میباشد.این شرکت به تولید عمده رنگ می پردازد.حتما در خرید رنگ پلاستیکی دقت فرمایید تا رنگ پلاستیکی مرغوب و با  جنس خوب و با بهترین قیمت بخرید.شما می توانید که از شرکت صنعت رنگ رنگ پلاستیکی را با بهترین قیمت خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.