مرکز معتبر رنگ ساختمانی اکلیلی

مرکز معتبر رنگ ساختمانی اکلیلی با عرضه این رنگ در انواع متنوع دسترسی خریداران عمده این محصول را به بهترین و باکیفیت ترین رنگ ساختمانی فراهم نموده است. این مرکز با عرضه مستقیم و غیر حضوری رنگ اکلیلی در برندهای معتبر آسان ترین شیوه خرید را برای خریداران فراهم نموده تا از اقصی نقاط کشور بتوانند با مراجعه به وب سایت مرکز پخش این محصول را در بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خرید نمایند و محصول خریداری شده را در مکان مورد نظر خود دریافت دارند.

مرکز معتبر رنگ ساختمانی اکلیلی

اجرای رنگ ساختمان با غلطک

اجرای رنگ ساختمان با غلطک امروزه استفاده از غلطک نقاشی جهت رنگ آمیزی سریع و آسان دیوار بسیار گسترش یافته است زیرا سرعت رنگ آمیزی با غلطک به دلیل سطح بزرگتر آن نسبت به برس افزایش یافته و باعث صرفه جویی در زمان می شود همچنین از اتلاف رنگ نیز جلوگیری می گردد.

مکانیزم عمل رنگ اپوکسی و چسب تزریق با غلطک بسیار ساده می باشد و برای به دست آوردن نتیجه مطوب نیاز به رعایت نکاتی است که در زیر به آن ها اشاره می شود:

انتخاب غلطک: غلطک ها در اندازه های مختلف تولید می شوند و هنگام رنگ آمیزی بایستی با توجه به مساحت و ابعاد دیوار غلطک مناسب با آن را انتخاب نمود.

سینی غلطک: سینی غلطک با توجه به اندازه غلطک انتخاب می شود و دارای قسمت عمیقی است که رنگ را درون آن می ریزند.

روش رنگ آمیزی با غلطک:

  • در ابتدا رنگ ترافیکی آماده شده را در قسمت عمیق سینی ریخته و غلطک مرطوب را درون آن فرو می کنند. چند بار غلطک را بر روی شیارهای سینی عقب و جلو برده تا رنگ اضافه از آن خارج شود.
  • غلطک را به صورت اریب و بدون وارد آوردن فشار به آن از بالا به پایین بر روی دیوار به حرکت در آورده تا سطح دیوار به صورت زیگزاگ رنگی شود.
  • سپس قبل از خشک شدن دیوار غلطک را بر روی رنگ و کل سطح دیوار می کشند تا رنگ کاملا پخش شده و دیوار به طور یکنواخت رنگ آمیزی شود.
  • در انتها کناره ها و قسمت های کوچک بالا و پایین دیوار که بدون رنگ مانده اند را به وسیله برس رنگ می کنند.

تولیدکننده برتر رنگ ساختمانی اکلیلی

تولیدکننده برتر رنگ ساختمانی اکلیلی تولید کننده برتر رنگ ساختمانی اکلیلی با استفاده از مواد اولیه مرغوب و بهره بردن از مدرن ترین دستگاه ها و تکنولوژی به روز دنیا این محصول را تولید و پایین تر از نرخ روز رنگ، به صورت مستقیم و بی واسطه در بازار عرضه می کند.

تولید عمده رنگ های شناخته شده و به نام توسط تولید کنندگان معتبر، همچنین عرضه بی واسطه این محصول باعث ایجاد ثبات قیمت انواع رنگ ساختمانی اکلیلی در بازار شده است. تولید کنندگان و مراکز پخش رسمی این محصول با عرضه عمده و مستقیم انواع رنگ ساختمانی باعث حذف واسطه ها و در نتیجه کاهش قیمت این محصول می شوند.

این مرکز از معتبرترین مراکز عرضه و صادرات انواع رنگ روغن ساختمانی در بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشد. خریداران عمده جهت مشاوره و سفارش کالا می توانند با کارشناسان فروش این مرکز تماس برقرار نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.