مرکز فروش رنگ ساختمانی یزد

یکی از مراکز تولید و توزیع رنگ ساختمانی یزد سایت فروش ما می باشد که مشتریان و طرفداران این مدل مبلمان می توانند جهت خرید به سایت فروش آنلاین ما مراجعه کنند و با خیال راحت از بابت قیمت و کیفیت محصول اقدام به خرید کنند. قابل ذکر است که علاوه بر خرید می توانند از نظرات و راهنمایی های کارشناسان ما هم بهره مند گردند . . قابل ذکر است که مبل تخت ارزان در سایت ما موجود است

مرکز فروش رنگ ساختمانی یزد

آیا رنگ ساختمانی در آب حل می شود؟

آیا رنگ ساختمانی در آب حل می شود؟

رنگ های روغن جزو یکی از رنگ های ساختمانی پر مصرف است. این رنگ یکی از رنگ های قدیمی ساختمانی به شمار می آید. رنگ های روغن ساختمان با اینکه در دنیای امروز طرفداران بی شماری دارد ولی به سبب معایبش، استفاده از آن در حال کاهش یافتن است. اصلی ترین دلیلی که رنگ روغن با وجود قدیمی بودن و معایبی که دارد، هنوز در حال استفاده است،مسئله ضد آب بودن و قابلیت شست و شوی آن است. دلیل این امر به ساختار شیمیایی این نوع رنگ ربط دارد. این رنگ دارای پایه ی حلال نفتی است و بر همین اساس در آب حل نمی گردد. 

برخی از ویژگی ها و شرایط نگه داری مناسب برای رنگ روغن به قرار زیر است:

رنگ روغن مناسب، حتما باید دارای 2 ویژگی اصلی باشد: 1)باید استاندارد باشد 2) از تاریخ مصرف آن گذشته نباشد.

در زمان خریدن رنگ روغن به این دو خصوصیت بسیار ساده و شاید ظاهراً پیش پا افتاده باید توجه کنید. همینطور دقت شود رنگی که خریداری می کنید، بر طبق نیاز باشد. مثلاً اگر نیاز به رنگ مات دارید، اشتباهی رنگ براق رو نخرید. پس به براق یا ماتی بودن رنگ توجه کنید و به این مسأله هم توجه کنید که جهت رنگ آمیزی یک ساختمان مسکونی، رنگ مات و براق رو باید با به نسبت برابر با هم ترکیب کنید.

ولی بعد از اینکه رنگ را خریداری کردید باید در چه محیطی آن را نگهداری کنید؟ جهت نگه داری رنگ باید دما نه خیلی زیاد و نه خیلی کم باشد. دمای مابین 5 تا 35 درجه جهت نگه داری رنگ روغن مناسب است و باید حتماً از منجمد شدن رنگ در اثر سرما جلوگیری کنید.

رنگ های روغنی به سبب اینکه دارای پایه حلال نفتی می باشد، در برابر حرارت خیلی حساس است و احتمال آتش سوزی برای آن وجود دارد. پس حتما باید از حرارت مستقیم یا حتی حرارت غیر مستقیم دور نگه داری شود. تینر که حلال رنگ های روغنی است هم خیلی قابل اشتعال می باشد و اصلاً نباید در معرض گرما و حرارت و حتی نور مستقیم خورشید قرار بگیرد. اگر چیزی به تینر آغشته شود هم شامل این مواردی که راجب تینر هم صدق می کند.

فروشگاه برتر رنگ ساختمانی یزد

فروشگاه برتر رنگ ساختمانی یزد جهت خرید رنگ ساختمانی بصورت غرمستقیم و همچنین خرید مستقیم رنگ می توانید به سایت آنلاین ما در اینترنت رجوع کنید و علاوه بر بازدید از این سایت، نسبت به مقایسه انواع محصولات عرضه شده در سایت از نظر کیفیت و قیمت با اجناس سایت های دیگر، اقدام به ثبت سفارش و خرید نمایید و در اسرع وقت کالای مورد نظر با کیفیت خود را تحویل بگیرید. فروش رنگ ساختمانی در سایت ما به صورت آنلاین انجام می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.