مرکز فروش رنگ اکریلیک استخوانی

رنگ اکریلیک استخوانی یکی از محبوب ترین رنگ ها جهت رنگ آمیزی دیوار های داخلی ساختمان می باشد. رنگ آمیزی از جمله مواردی است که تاثیر به سزایی در زیبا سازی فضای داخلی ساختمان دارد. از این رو انتخاب رنگ صحیح و کاربرد مناسب آن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. به این منظور از طیف مختلفی از رنگ ها با ویژگی های مختلف استفاده می شود که رنگ اکریلیک نمونه ای از آنها بوده که تنوع رنگی آن را در مرکز فروش آن می توان مشاهده کرد.

مرکز فروش رنگ اکریلیک استخوانی

نکات کلی درباره رنگ اکریلیک

نکات کلی درباره رنگ اکریلیک رنگ ها بخشی از مصالح ساختمانی هستند که در مرحله نازک کاری به کار برده می شوند و از آنها جهت رنگ کردن فضا های مختلف استفاده می شود. در این زمینه از گذشته تا کنون رنگ های متنوعی به بازار آمده اند که جدید ترین آنها اکریلیک نامیده می شود.

حلالیت در آب و سازگار بودن با محیط زیست مهمترین مشخصه این دسته از رنگ هاست که سبب استقبال گسترده از آن شده و در سال های اخیر سبب شده است تا این رنگ ها جایگزین رنگ هایی چون پلاستیک و رنگ روغن شوند.

ترکیبات اکریلیک در مقایسه با رنگ های روغنی زودتر خشک شده و از طرفی تولید سرب نمی کنند از این رو هیچ گونه ضرری برای انسان و محیط زیست ندارند. همچنین از تنوع رنگی بالایی برخوردار بوده و از دوام و ماندگاری بالایی نیز برخوردار است. از دیگر ویژگی های این رنگ ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سازگار با محیط زیست، امکان استفاده جهت رنگ آمیزی سطوح مختلف
  • امکان تعمیر و ترمیم آسان، مقاومت بالا در برابر ساییدگی
  • انعطاف پذیری، عدم شکنندگی و ترک خوردگی، عدم جذب گرد و غبار
  • قابلیت شست و شو، عدم انتشار بوی بد، ماندگاری و دوام بالا، مقاوم در مقابل نور خورشید، سهولت رنگ آمیزی و استفاده
  • درخشندگی بالا، تنوع رنگ و دارای غلظت مناسب، خشک شدن سریع

در زمان استفاده از این رنگ ها، میزان غلظت رنگ و همچنین میزان افزودن آب از جمله مهمترین عواملی است که در ضخیم یا نازک شدن سطح رنگ شده موثر است. بنابراین با توجه به محل و مکان رنگ آمیزی غلظت رنگ باید تعیین شود.

قیمت ارزان رنگ اکریلیک استخوانی

قیمت ارزان رنگ اکریلیک استخوانی قیمت مناسب از جمله ویژگی های اکریلیک است که رنگ استخوانی از جمله رنگ های پر فروش آن می باشد. عرضه رنگ اکریلیک در بسته بندی های سطلی و قوطی مانند با وزن مشخص صورت می گیرد که قیمت روز رنگ نیز روی آن درج شده است.

به علاوه مشخصات کلی و ترکیبات رنگ نیز روی بسته حاوی رنگ جهت مطالعه خریداران ثبت شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.