مرکز خرید و فروش رنگ ساختمانی عسلی

یکی از رنگ‌هایی که امروزه برای رنگ‌آمیزی ساختمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و توجه بسیاری از طرفداران را به خود جلب می‌کند، رنگ ساختمانی عسلی است که به دلیل درخشندگی و جذابیت مورد علاقه اکثر افراد و خانواده‌هاست. علاوه بر این برای بسیاری از افراد قیمت رنگ ساختمانی عسلی مهم است که می‌توانید با مراجعه به وب سایت مرکز خریدوفروش رنگ ساختمانی عسلی این محصول را باقیمت به‌روز خریداری نمایید.

مرکز خرید و فروش رنگ ساختمانی عسلی

راهنمای خرید رنگ ساختمانی باکیفیت

راهنمای خرید رنگ ساختمانی باکیفیت عوامل مهم در انتخاب بهترین رنگ ساختمان رنگ های ساختمانی انواع مختلفی دارند و هر کدام در شرایط و موقعیت خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند. انتخاب بهترین رنگ برای فضای مورد نظر به معیارهای مختلفی بستگی دارد که مهم‌ترین آنها عبارت‌اند از:

 • دوام: یکی از مهم‌ترین مؤلفه‌ها در انتخاب رنگ ساختمان، استحکام و مقاومت در برابر رنگ مورد نظر است. این جزء بسته به محل استفاده از رنگ تغییر می‌کند.
 • حفاظت از آب: افزودن برخی مواد به ترکیب رنگ می‌تواند به ترکیب مورد نظر خاصیت ضد آب بدهد. استفاده از رنگ ضد آب برای همه شرایط مناسب نیست. به‌عنوان مثال می‌توان از این نوع رنگ برای رنگ‌آمیزی سقف سرویس بهداشتی استفاده کرد که ارتباط مستقیمی با رطوبت دارد. رنگ ضد آب نیز قابل شستشو است و برای استفاده در مناطق بسیار آلوده توصیه می‌شود.
 • هزینه: یکی دیگر از معیارهای مهم برای انتخاب بهترین رنگ ساختمان، میزان بودجه لازم برای رنگ‌آمیزی فضای مورد نظر است. اگر بودجه شما محدود است، بهتر است گزینه اقتصادی تری را انتخاب کنید. همچنین میزان استفاده از محیط مورد نظر بر انتخاب رنگ‌ها باقیمت های مختلف تأثیر مستقیم دارد. در محیط های پر رفت‌وآمد و پرمصرف، بهتر است از رنگ های باکیفیت و قیمت بالا استفاده کنید.
 • سبک ساخت‌وساز: سبک به‌کاررفته در طراحی و دکوراسیون هر ساختمانی در انتخاب طیف رنگی به‌کاررفته برای آن بسیار موثر است. به‌عنوان مثال استفاده از رنگ های فسفری و روشن برای رنگ‌آمیزی ساختمان‌هایی با سبک های تزئینی سنتی و کلاسیک مناسب نیست. برعکس، از این طیف رنگی می‌توان برای رنگ‌آمیزی ساختمان های مدرن استفاده کرد.
 • زمان خشک شدن: یکی دیگر از معیارهای انتخاب بهترین رنگ ساختمانی، خشک شدن سریع رنگ می باشد زیرا سرعت خشک شدن رنگ یا برعکس، محدودیت های شما کمک زیادی به انتخاب بهترین رنگ برای ساخت‌وساز می‌کند.
 • مواد بستر: یکی دیگر از معیارهای مهمی که در انتخاب رنگ ساختمان باید در نظر گرفت، مواد سطح است. هر نوع رنگ ساختمانی ویژگی های خاص خود را دارد و برای استفاده در فضاهای خاص مناسب است. علاوه بر این خواص، می‌توانید بهترین گزینه را برای رنگ‌آمیزی آن برای مصالح دیوار انتخاب کنید.
 • نحوه اجرا: اجرای انواع رنگ های ساختمانی با یکدیگر متفاوت است و برای انتخاب بهترین رنگ باید شرایط اجرای آن را در نظر گرفت. به‌عنوان مثال، اگر می‌خواهید این قسمت را خودتان رنگ کنید، یک رنگ ساده مانند رنگ‌روغن متالیک انتخاب کنید و اجرای انواع پیچیده را به افراد حرفه‌ای بسپارید.

عوامل موثر بر قیمت رنگ ساختمانی اکریلیک

عوامل موثر بر قیمت رنگ ساختمانی اکریلیک

 1. مقاومت فیزیکی: در صورت تماس مستقیم بارنگ آکریلیک سیاه و لمس سطح بارنگ آکریلیک با دست متوجه استحکام و دوام این سطح می‌شوید که به دلیل مقاومت در برابر خراش، خش و ضربه است.
 2. دوستدار محیط‌ زیست: اخیراً مشخص شده است که رنگ های روغنی به‌مرور زمان غلظت بسیار کمی دارند و اصلاً برای ساکنین و محیط‌زیست مناسب نیستند. بنابراین باوجود رنگ آکریلیک، قیمت آن نسبت به روغن اهمیتی ندارد، اما بی‌ضرر و به‌اصطلاح دوستدار محیط‌ زیست است.
 3. انعطاف‌پذیری: رنگ آکریلیک بسیار انعطاف‌پذیر بوده و دارای طرح های متفاوتی می‌باشد، بنا براین کار با این رنگ مشکلی ندارد و بر قیمت آن نیز تأثیر می‌گذارد.
 4. بدون محدودیت: برای تمامی سطوح می‌توانید از چوب، فلز، شیشه، سفال، سیمان و رنگ های ترکیبی استفاده کنید، شاید برایتان جالب باشد که محدودیتی وجود ندارد. اما با بررسی رنگ آکریلیک قیمت بسیار مناسبی را مشاهده خواهید کرد که عاملی است که باعث محبوبیت هر چه بیشتر این رنگ در خرید مصارف مختلف می‌شود.
 5. قابلیت تعمیر: یکی از مواردی که در قیمت رنگ آکریلیک تأثیرگذار است قابلیت ترمیم آن می‌باشد و با این عملکرد می‌توانید به‌راحتی در هر زمان قسمت آسیب‌دیده را تعمیر کنید.
 6. ترک نخوردن: رنگ آکریلیک به دلیل اینکه به دلیل استحکام بالا ترک نمی‌خورد و ارزان‌تر از رنگ های دیگر مانند روغنی است، مقرون‌به‌صرفه ترین رنگ است.

نحوه انتخاب و خرید رنگ ساختمانی

نحوه انتخاب و خرید رنگ ساختمانی

 • با توجه به نوسانات قیمت رنگ ساختمان، می توان از رنگ های رنگی یا رنگ های نیمه پلاستیک و … برای رنگ آمیزی ساختمان با رنگ های درجه دو استفاده کرد.
 • برای تکمیل کار ساختمانی و مرحله نهایی باید از رنگ های باکیفیت و قابل شستشو که حاوی مواد شیمیایی مانند لاک، نقش و نگار، ماژیک و رنگ های پلاستیکی است استفاده کنید.
 • از نقاش ساختمانی بخواهید که از دو سطل رنگ پلاستیکی استفاده کند تا اگر رنگ اضافی در انتها باقی ماند، بتوانید رنگ اضافی را برگردانید. فقط رنگ های روغنی و پلاستیکی باز نشده به فروش می رسد.
 • هنگام خرید رنگ ساختمانی از یک رنگ فروشی معتبر خرید کنید و فاکتور خرید صد درصد خود را دریافت کنید.
 • بهترین کار این است که یک رنگ فروشی را انتخاب کنید که نقاش ساختمانی به شما معرفی کند. با این حال، یک نقاش ساختمانی توصیه می کند زمانی که خودتان رنگ را خریداری می کنید، بهترین رنگ را خریداری کنید. خرید رنگ با کیفیت به معنای افزایش عمر رنگ های ساختمانی حداقل تا یک دهه است.

پخش مستقیم رنگ ساختمانی عسلی

پخش مستقیم رنگ ساختمانی عسلی رنگ عسلی دکوراتیو نیازی به استفاده از رنگ های اصلی ندارد، بهترین نوع، کاملاً بادوام و به‌صورت آنلاین با بهترین قیمت به فروش می‌رسد. گاهی اوقات احساس می‌کنید که فضای داخلی ساختمان و اتاق‌ها برای شما خسته‌کننده شده است، در این مواقع تغییر رنگ اتاق‌ها بهترین و راحت‌ترین راه است و امکان تغییر رنگ وجود دارد.

تغییر محیط خانه مهم است که برای هر اتاق و منطقه، رنگی انتخاب کنید، زیرا انتخاب رنگ مناسب عامل مهمی در دلپذیر کردن محیط خانه است، زیرا هر رنگی منطقی است. رنگ عسلی، در اتاق نشیمن بسیار مطبوع و آرامش‌بخش است.

ازاین‌رو شرکت های معتبر تولیدکننده این نوع از رنگ‌ها با پخش مستقیم رنگ ساختمانی عسلی توانسته‌اند مشتریان داخلی و خارجی بسیاری را برای خرید این کالا جذب خود کنند و این محصول را به کشورهای دیگر نیز صادرات کنند که می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه صفر تا صد صادرات رنگ ساختمانی عسلی به کشورهای آسیایی و اروپایی به سایت رسمی واحد پخش و صادرات این محصول مراجعه کرده و اطلاعات لازم را از کارشناسان معتبر در این بخش کسب نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.