مرکز خرید رنگ پودری الکترواستاتیک ضدخش

رنگ پودری الکترواستاتیک ضدخش جایگزین مناسب برای رنگ های سنتی و مایع هستند این رنگ ها از ذرات ریز و خشکه ریزی ساخته شدند که بار مغناطیسی دارند. از این رنگ ها در صنایع مختلف و برای محصولات فلزی و غیرفلزی استفاده می‌شود. کاربردهای ای رنگ در رنگ آمیزی بدنه اتومبیل ها، موتور سیکلت ها، هواپیماها، سطوح چوبی و ام دی افی و لوازم آشپزخانه مانند قابلمه ها، جا ادویه ها و یکسری از سینی ها و ظروف تزیینی استفاده شود. برای خرید این محصول می توانید به فروشگاه های نزدیک محل زندگی تان مراجعه کنید و یا اینکه به صورت مستقیم و آنلاین از سایت معتبر ما خریداری کنید ‌

مرکز خرید رنگ پودری الکترواستاتیک ضدخش

توضیحاتی در مورد رنگ ضدخش

توضیحاتی در مورد رنگ ضدخش رنگ ضدخش نیازی به حلال های سمی و آسیب رساننده ندارند. از این رنگ ها برای رنگ آمیزی انواع سطوح فلزی و غیر فلزی استفاده می شود. و طریقه استفاده از آن به کمک پیستوله های رنگ پاش مخصوص انجام می‌گیرد و بعد از آن برای خشک شدن و تثبیت رنگ نیاز دارد تا در کوره‌های با دمای ۱۸۰ تا ۲۲۰ درجه سانتیگراد حرارت داده شوند خشک شدن رنگ ها به وسیله کوره ها باعث می شود که یکپارچه و یکدست تمام سطح مورد نظر خشک و رنگ آمیزی شده باشد. این محصولات بسیار مقاوم هستند در برابر تغییرات جوی و دمایی. هنگام رنگ آمیزی با رنگ‌های مایع امکان دارد تا قسمتی از سطوح برجسته شود رنگ بیشتر یا کمتری به آن زده شود و در نتیجه رنگ آمیزی بدون دقت و نامنظم و بی کیفیت داشته باشیم اما رنگ های پودری این گونه نیستند و رنگ آمیزی را به صورت یکسان با ضخامتی یکسان در کل سطح صورت میگیرد و نقاط غیر قابل دسترس را میتوانیم با رنگ های پودری پوشش دهیم. این محصولات مقاوم در برابر رطوبت و آب هستند و گاه به رنگ های ضد زنگ هم از آن ها یاد شده است. شستشوی سطوحی که با این رنگها رنگ آمیزی شده است بلامانع است. تا مدت طولانی این رنگ تغییر می کند و این یکی از مزیت های دیگر آن می باشد. تنوع بالا در طیف های رنگی در این رنگ ها دیده می شود. لازم است به مهم‌ترین ویژگی آنها یعنی ضد خش و ضد ضربه بودن اشاره نماییم.

فروش عمده رنگ پودری الکترواستاتیک

فروش عمده رنگ پودری الکترواستاتیک فروش رنگ پودری به صورت مستقیم و غیر مستقیم صورت می گیرد. پیشنهاد ما به شما خریداران عزیز این است که برای صرفه جویی در وقت و هزینه با مشاورین ما تماس بگیرید و یا از طریق سایت اقدام به خرید نمایید. فروش عمده و تکی از دیگر امکانات سایت می باشد که خرید عمده این رنگ ها مناسب تر و اقتصادی تر برای شما مصرف کننده عزیز است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.