مرکز خرید رنگ پلاستیکی درجه یک

رنگ پلاستیکی درجه یک از جمله رنگ های می باشد که جهت رنگ آمیزی ساختمان های بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و پوشش دهی بالایی دارد. به همین جهت استفاده از این رنگ ها روز به روز بیشتر می گردد. از آنجایی که حلال رنگ های پلاستیکی آب است هیچ بوی تندی بعد از رنگ آمیزی ایجاد نخواهند کرد. به همین جهت همواره فروش بالایی دارد و مرکز خرید رنگ پلاستیکی درجه یک با استفاده از روش های مختلفی به توزیع این محصول در بازار می پردازد.

مرکز خرید رنگ پلاستیکی درجه یک

مواد موجود در رنگ پلاستیکی

مواد موجود در رنگ پلاستیکی رنگ پلاستیکی در حقیقت از قدیمی ترین رنگ های ساختمانی می باشند که استفاده فراوانی دارد اما قابلیت شستشویی صد در صدی ندارد ولی پوشش دهی بالایی دارد و به همین جهت سطح استفاده را بسیار زیبا و درخشان خواهد کرد.

رنگ پلاستیکی بر پایه رزین امولسیونی وینیل استات ساخته شده است که نوعی لاتکس کوپلیمر می باشند که به آن کیفیت بالایی بخشیده است.

می توان گفت به طور کلی مواد موجود در رنگ پلاستیکی شامل موارد زیر هستند: 

  • رنگدانه ها: این رنگ ها معمولا از مواد آلی و معدنی تشکیل شده اند و با هدف خاصی در رنگ ها مورد استفاده قرار می گیرند.
  • رزین: که در حقیقت پوشش رنگ می باشد تا به راحتی به سطح بچسبد و مقاومت زیادی در برابر مواد شیمیایی، رطوبت و آب از خود نشان دهد.
  • حلال: ماده ای که به رنگ افزوده می شود تا رنگ پایه یا رزین را حل نماید و میزان گرانروی رنگ را کنترل می نماید.
  • مواد افزودنی: دسته ای از رنگ ها می باشد که با هدف خاصی به رنگ افزوده می گردد تا پوشش دهی آن را بالاتر ببرد. استفاده درست از مواد افزودنی در رنگ های پلاستیکی موجب می شود تا بدون افزایش قیمت کیفیت این رنگ ها را بالاتر ببرند.

قیمت روز رنگ پلاستیکی درجه یک

قیمت روز رنگ پلاستیکی درجه یک رنگ پلاستیکی درجه یک از جمله رنگ های می باشد که بیشتر بر روی سطوح گچی و جهت رنگ آمیزی سقف و دیوارهای ساختمان به کار گرفته می شوند.

به همین جهت بسیاری از مشتریان به خرید عمده رنگ پلاستیکی می پردازند تا زیبایی خاصی به محل استفاده ببخشند.

معمولا تولیدکننده این رنگ ها به شیوه های مختلفی به توزیع رنگ پلاستیکی می پردازد که رایج ترین آنها فروش حضوری و اینترنتی می باشد.

می توان گفت قیمت جدید رنگ پلاستیکی با توجه به عوامل مختلفی تعیین می گردد که به شرح زیر هستند: 

  • نوع برند سازنده
  • میزان کیفیت رنگ پلاستیکی
  • نوع مواد سازنده
  • نوع فرمولاسیون رنگ پلاستیکی
  • نرخ ارز و نوسانات بازار

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.