مرکز خرید رنگ ساختمانی جدید متنوع

رنگ‌ها جزو لاینفک اجزای ساختمانی به حساب می‌آیند و تاثیر مستقیمی در ایجاد فضایی دلنشین و گرم در خانه و یا فضایی سرد و کسل کننده، دارند. همانطور که می‌دانید هر رنگ سمبل مخصوص به خودش را دارد و شما با انتخاب درست آن می‌توانید تاثیر مستقیمی بر روحیه افراد بگذارید.

نمایندگی‌های ما در سراسر کشور مرکز خرید رنگ ساختمانی جدید در انواع مختلف بوده. شما می‌توانید جهت سفارش این محصولات به آدرس‌های ما که در همین سایت درج شده است، مراجعه نمایید.

مرکز خرید رنگ ساختمانی جدید متنوع

معرفی انواع رنگ های ساختمانی جدید

معرفی انواع رنگ های ساختمانی جدید آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که بهترین رنگ ساختمان کدام است؟ در حال حاضر با توجه به پیشرفت تمدن و تمایل افراد به مدرنیته شدن، انتخاب رنگ‌آمیزی مناسب ساختمان با آن همه تنوع، بسیار سخت شده است. ما در این مقاله با معرفی انواع رنگ‌های ساختمانی شما را برای انتخاب بهتر یاری می‌نماییم. با ما همراه باشید.
انواع رنگ ساختمانی عبارتند از: رنگ پلاستیک ، رنگ روغنی، رنگ اکریلیک، رنگ بلکا

رنگ پلاستیک: از آنجایی که رنگ پلاستیک قابل شست و شو نمی‌باشد از آن بیشتر برای رنگ‌آمیزی سقف استفاده می‌شود. از مزایای این رنگ می‌توان گفت به راحتی در آب حل می‌شود و به سرعت نیز خشک می‌شود و از آنجایی که کاملا مات بوده عیوب روی دیوار را به خوبی پوشش می‌دهد. با این حال به دلیل مات بودن و غیر قابل شست و شو بودن بسیار زود کثیف می‌شود و همچنین قابل اجرا بر روی سطوح فلزی همچون نرده‌ها نیز نمی‌باشد.

رنگ روغنی: رنگ روغنی از جمله رنگ‌های پرکاربرد بوده و به انواع روغنی براق، روغنی نیمه مات و مات تقسیم می‌شود. براق بودن سطح آن سبب می‌شود برای محیط‌هایی مانند پذیرایی که به نور بیشتری نیاز دارند استفاده شود و با انعکاس نور به بر روی دیوار سبب ایجاد فضایی دلنشین و روشن شود. همچنین بر وی انواع سطوح چه فلزی چه غیر فلزی نیز قابل استفاده است.
تنها ایرادی که می‌توان از رنگ روغنی مات گرفت این است که اثر لکه روی آن باقی می‌ماند.

رنگ اکریلیک: این رنگ معمولا برای انداختن نقش و نگار روی دیوارها انجام می‌شود و بر روی تمام سطوح قابل انجام است. همچنین به علت اینکه پایه آب بوده برای افرادی که موافق نفت نیستند قابل استفاده می‌باشد.

رنک بلکت: از این رنگ در تمام فضاهای داخلی منزل و همچنین محیط‌های داخلی بیمارستان‌ها استفاده می‌شود و قابل شست و شو بوده. اما به علت اینکه در فضای آزاد و با تابش نور خورشید آسیب می‌بیند از آن نمی‌توان در فضای آزاد استفاده کرد. قابل اجرا بودن بر روی انواع سطوح، عایق حرارتی و برودتی، و مقاوم در برابر سرما و آتش از ویژگی‌های این نوع رنگ می‌باشد.

پرفروش ترین نوع رنگ ساختمانی جدید

پرفروش ترین نوع رنگ ساختمانی جدید نمایندگی‌های ما توسط کارخانه‌ها و شرکت های زیادی در ایران اقدام به تولید انواع رنگ ساختمان جدید نموده است و آنها را به صورت مستقیم در بازار عرضه می‌نمایند. این رنگ‌ها با کیفیت های بالایی تولید شده و از مقاومت بسیار بالایی نیز برخوردارند.

فروش رنگ جدید از مراکز پخش صورت عمده انجام می‌شود. خرید عمده رنگ جدید سبب می‌شود که خریداران هیچ نوع هزینه اضافی جهت خرید محصول پرداخت نکنند و آن را به قیمت بسیار ارزان تهیه نمایند.

خریداران می توانند جهت خرید هم به صورت مستقیم و با مراجعه حضوری این محصول را تهیه کنند و هم می‌توانند از طریق سفارش اینترنتی اقدام به خرید نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.