مرکز خرید رنگ ساختمانی اکریلیک

امروزه در صنعت ساختمان، نمای داخلی و دکوراسیون شاهد محصولات نوین و پر استقبالی هستیم که کم کم تمام مصرف بازار را به تصرف خود در می آورند.
یکی از محصولات نسبتا جدید و بسیار کارآمد در حیطه نمای داخلی ساختمان ها، رنگ ساختمانی اکریلیک است که دارای مزایای بسیار زیادی نسبت به رنگ های سنتی موجود در بازار است، نظیر رنگ های روغنی و رنگ های پلاستیک و …

این رنگ محصولی متفاوت بر پایه ( آب ) است که حتی توانایی رقیق شدن با آب را نیز دارد و همین امر سبب بیش تر شدن تنوع مصرفی این رنگ در مکان های مختلف می شود.

مرکز خرید رنگ ساختمانی اکریلیک

بزرگترین مزیت رنگ ساختمانی اکریلیک

بزرگترین مزیت رنگ ساختمانی اکریلیک از بزرگ ترین مزیت های این رنگ می توان به قابلیت شست و شو و ضدآبی این رنگ اشاره کرد.
با توجه به این که پایه این محصول آب است، می توان آن را با آب رقیق کرد اما نکته حایز اهمیت این است که بعد از ترکیب با آب و رنگ زدن سطح مورد نیاز، رنگ اکریلیک به سرعت خشک شده و دیگر آب را جذب نمی کند که با توجه به همین موضوع می توانید در هر سطحی از این رنگ های اکریلیک استفاده کنید و پس از مدتی آن را شست و شو دهید.

به طور کلی رنگ های اکریلیک در سه دسته ی مصرفی به بازار ارایه می شوند که دسته اول مخصوص سطوح داخلی و خارجی نمای ساختمان ها است. رنگ های این دسته حتی توانایی استفاده بر روی سطوح زبر و خشن مانند سیمان و کاشی و … را نیز دارا می باشند و ایجاد لایه ای بافت مانند و پوششی بر روی این سطوح می کنند.
دسته دوم مناسب رنگ آمیزی سطوح فلزی نظیر رنگ کردن نرده و تمام سازه های فلزی می باشد که این رنگ ها در ساختار خود ضد زنگ بوده و مانع خوردگی فلز می شوند.
در نهایت دسته سوم رنگ های اکریلیک مناسب استفاده بر روی اشیا و سطوح چوبی می باشد که در برابر آفتاب شدید و رطوبت از چوب محافظت می کند.

به طور کلی از دیگر مزیت های این رنگ می توان به موارد زیر اشاره کرد:
1. سهولت در اجرای رنگ آمیزی
2. قابلیت خشک شدن بسیار سریع بر روی سطوح مختلف
3. مقاومت بسیار زیاد در برابر آفتاب و سایش
4. عدم ضرر به انسان و سازگاری با محیط زیست
5. عدم پخش بوی نا مطبوع در محیط
6. قابلیت خاصیت ضد باکتری برای جلوگیری از فساد اشیا چوبی، دیواره های سیمانی و … .

اولین فروشنده رنگ ساختمانی اکریلیک

اولین فروشنده رنگ ساختمانی اکریلیک ما به عنوان اولین مرکز فروش رنگ ساختمانی اکریلیک با حذف واسطه ها و ارتباط مستقیم با تولیدکننده رنگ اکریلیک مناسب ترین قیمت را با ضمانت کیفیت کالا به شما ارایه می کنیم. شما می توانید با اطمینان کامل از کیفیت و قیمت فروشگاه ما، اقدام به خرید محصولات مورد نیاز خود کنید.

برای کسب اطلاعات بیش تر در زمینه رنگ های اکریلیک و هم چنین اطلاع از قیمت و مزیت های بیش تر این رنگ ها بسته به مکان مورد نظر خود، می توانید با کارشناسان سایت ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.