مردم هند از شال مجلسی کار شده در سر مجسمه ها استفاده می کنند!

برای سالیان متمادی، روسری یکی از اکسسوری های ضروری در کمد لباس مردانه و زنانه بوده است، این تکه لباس ساده اغلب سبک، رنگ و شخصیت تصویر کلی را تعیین می کند.

روند در دنیای شال، شال مجلسی کار شده سال به سال تغییر می کند و برای اینکه شیک به نظر برسید، باید بر زیبایی یقه تاکید کنید، باید بدانید که چگونه روسری را به روش های مختلف دور گردن خود ببندید.

روش اصلی و صحیح روسری برای مناسبت های مختلف از آنجایی که روسری ها یک اکسسوری کاربردی محبوب هستند، بسته به مناسبت و فصل، آنها را متفاوت می پوشند.

آنها در اطراف گردن، بازو، شانه ها و حتی در ناحیه کمر قرار می گیرند، گزینه های تک رنگ برای ایجاد لهجه های روشن در ظاهر کلاسیک خوب هستند و رنگ های شاداب شخصیت و سبک را تعیین می کنند.

یک حلقه درست کنید و سر خود را داخل آن بچسبانید، روسری را به طور مساوی روی شانه ها پخش کنید. پوشیدن آن به عنوان پوشش سر نیز رایج است. برای این کار آن را دور گردن خود بیندازید و با نیمه دیگر سر خود را بپوشانید.

اگر سخت گیری و ظرافت می خواهید، شال هشت پا را از وسط تا کرده و دور گردن خود بپیچید و سپس یک دم را داخل حلقه ای که از دم دوم درست کرده اید فرو کنید.

یک گزینه پر زرق و برق آیکون های سبکی مانند مرلین مونرو و لانا ترنر سبک پر زرق و برقی از بستن روسری، دستمال کاغذی و روسری را به دختران القا کرده اند.

به همین دلیل است که راه های پر زرق و برق زیادی وجود دارد، اما همه آنها سبک و مطبوع هستند، این روش نیاز به یک روسری نازک به طول حداقل ۱ متر دارد. هر دو انتهای آن به عقب آویزان باشد یک انتهای آن را ثابت کنید.

اجرای دیگر انجام همان اعمال است، به جز حرکت با لبه آزاد. نباید روی شانه گذاشته شود، بلکه تا آرنج پایین بیاید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.