مرجع پخش رنگ پودری الکترواستاتیک ارزان

مرجع پخش رنگ پودری الکترواستاتیک ارزان در کار عرضه این محصول به صورت عمده و بدون واسطه است و متنوع ترین طرح ها را با کیفیت های بالا ارائه نموده و دسترسی تمام مشتریان را در هر نقطه ای از کشور راحت تر می کند، لذا خریدار می تواند مطابق با سلیقه خود نمونه دلخواه را با قیمت های باصرفه ای تهیه کند و از خرید خود رضایت کاملی داشته باشد.

مرجع پخش رنگ پودری الکترواستاتیک ارزان

روشی نوین در رنگ آمیزی فلزات با انواع رنگ پودری

روشی نوین در رنگ آمیزی فلزات با انواع رنگ پودری رنگ پودری بهترین جایگزین رنگ های مایع است که از محبوبیت زیادی برخوردار بوده و به نوعی در رنگ آمیزی فلزات معرکه به نظر می رسد، لذا برای رنگ کاری فلزات با این رنگ از طریق الکترواستاتیک ذرات پودر شارژ خواهد شد چون از این طریق می توان پودر را قبل از فرایند پخت به سطح فلز چسباند.

فلزی که قرار است با این رنگ پوشیده شود لازم نیست حتما در شرایط تمام عیار یا جدیدی باشد بلکه باید قبل از رنگ کاری کاملا تمیز شود و آلودگی ها و زنگ زدگی ها باید از سطح آن برداشنه شود. علاوه بر آن باید فردی که رنگ کاری می کند مهارت لازم را جهت انجام این کار داشته باشد.

برای به سرانجام رسیدن اجرای رنگ پودری فلز باید بتواند در خود شارژ الکترواستاتیک را نگه دارد تا پودر نیز بتواند به سطح مورد نظر بچسبد، علاوه بر آن برای اینکه فلز در برابر رنگ کاری کاندیدای خوبی باشد باید در برابر حرارت بالای فرایند پخت نیز مقاوم باشد و بهترین فلزاتی که در این فرایند نتیجه خوبی را کسب نمی کنند فولاد نرم، فولاد ضد زنگ، آلومینیوم، فولاد ضدآب، فولاد گالوانیزه، آلیاژهای فلزی و … می باشد.

شرکت بازرگانی انواع رنگ پودری الکترواستاتیک ارزان

شرکت بازرگانی انواع رنگ پودری الکترواستاتیک ارزان شرکت بازرگانی فروش رنگ پودری الکترواستاتیک انواع متنوع این رنگ را در کیفیت های اعلا با متنوع ترین طرح و رنگ ها ارائه نموده و توانسته با تنوع بخشی به مدل ها نیاز تمام مشتریان را در هر سلیقه ای پوشش دهد.

اسپری رنگ پودری یکی از انواع این رنگ است که اجرای راحتی دارد و به طور کلی این نوع رنگ ها جهت اجرا نیازی به حلال ندارند و دارای دوام بیشتر و آلودگی کمتری هستند، همچنین بر خلاف رنگ مایع بعد از اجرا پوششی ایجاد می کند که سه برابر مقاوم تر از رنگ مایع می باشد.

رنگ پودری بعد از اجرا سطحی براق ایجاد نموده و در برابر شرایط مختلف آب و هوایی مانند سرما و گرمای بالا نیز مقاومت دارد چون از طریق باردار شدن به خوبی به سطح مورد نظر خواهد چسبید، لذا به دلیل اینکه در زمان اجرا به حلال نیاز ندارد سازگاری بهتری با محیط زیست نیز داشته است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.