مرجع فروش رنگ پلاستیک چوب

رنگ پلاستیک چوب از جمله رنگ ها جهت قوام و زیبایی سطوح چوبی و حتی سطوح فراورده های چوب هستند.استفاده از رنگ پلاستیک در زمینه سطوح چوبی باعث جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت و مانع از ورم و باد کردن چوب میشود.

مرجع فروش رنگ پلاستیک چوب

روش استفاده از رنگ پلاستیک چوب

روش استفاده از رنگ پلاستیک چوب اولین قدم در رنگ کردن سطح چوب صادراتی آماده سازی آن است است. برای این کار ابتدا به وسیله یک کاردک نقاشی، رنگ‌هایی که از قبل روی بدنه چوب چسبیده است را باید پاک کرد. باید دقت شود که استفاده از کاردک برای تمیز کردن سطح موجب خط انداختن و یا زخمی شدن چوب نشود. همچنین در مواردی که پاک کردن لکه ها به سختی انجام شود، می توان از مقداری تینر نیز استفاده کرد تا رنگ باقی مانده روی چوب پاک شود.

مرحله بعد صاف کردن سطح چوب است. این مرحله از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا ناهمواری های سطح چوب ظاهر زشتی را از چوب رنگ شده نمایان می کند.

برای این کار از ماده ای به نام بتونه استفاده می شود به صورتی که چاله های سطح را پر کند.گام بعد سمباده زدن چوب است. سمباده باعث می شود تمام برآمدگی‌ها و نقاط زبر از بین برود. زمانی که با دست کشیدن روی چوب چیزی از خورده چوب‌ها دست را اذیت نکرد، زمانی است که کار به درستی انجام شده است. باید توجه داشت که نقاطی که قصد رنگ زدن آن ها را نداریم باید جدا شوند و یا با پلاستیک یا چسب پوشانده شوند ،تا بعد از خشک شدن رنگ به راحتی جدا شوند.

قبل از شروع رنگ کاری باید سطح چوب را با استفاده از روغن مخصوص نقاشی یکبار بپوشانید و بعد از خشک شدن آن، رنگ اولیه را بزنید.قابل ذکر است که امکان دارد سطح ما به چند بار رنگ زدن نیاز داشته باشد، تا نتیجه مطلوب حاصل شود.

مرحله بعد ساخت رنگ دلخواه است .زمانی که رنگ دلخواه انتخاب شد، باید رنگ مورد نیاز خود را بسازید. که در این کار باید از ثابت کننده رنگ با ترکیب یک یا چند رنگ استفاده کنید و همه رنگ را در یک بار ترکیب بسازید تا با دو رنگ شدن چوب مواجه نشوید.

پس از اتمام رنگ زدن، حفاظت از رنگ چوب بسیار مهم است‌.اگر چوب در مقابل آب و هوا قرار گیرد این امکان وجود دارد که رنگ خراب شود، اما راه حل استفاده از سیلر یا همان پوشش پلاستیکی رنگ است.

پس از خشک شدن کامل سطح چوب سمباده زدن مجدد و صاف کردن سطح رنگ در کیفیت کار موثر است.

قیمت روز رنگ پلاستیک چوب در مشهد

قیمت روز رنگ پلاستیک چوب در مشهد

بسياري از فروشگاه های رنگ اپوکسی در مشهد و سایر شهر ها براي جذب و رضایت مشتري تا حد زیادی از سود خود می گذرند و حتي ارزان‌تر از قيمت مصرف‌كننده رنگ می فروشند. همچنین به گزارش اتحادیه ها،قیمت روز رنگ در طی شش ماه گذشته تفاوت چندانی نداشته است.

طبق آخرین آمار ها ،قیمت ها بر اساس نوع، اندازه و حجم ، و همچنین برند ها متفاوت است، برای مثال در تاریخ دوازدهم فروردین ماه قیمت هر قوطی یک کیلویی از رنگ پلاستیک چوب تقریبا و در حدود چهل هزار تومان ارزش گذاری شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.