مراکز فروش رنگ پودری الکترواستاتیک جدید

لوازم خانگی موجود در منازل دارای رنگ های متنوعی هستند و طبیعتا نوع رنگ به کار رفته در آن باعث زیبایی و کیفیت بیشتر آن نیز خواهد بود.یک از رنگ های بسیار با کیفیت که اخیرا استفاده از آن افزایش یافته است رنگ پودری الکترواستاتیک جدید می باشد. مجموعه رنگ آذین یکی از معتبر ترین مراکز تولید و فروش رنگ پودری الکترواستایک می باشد که علاوه بر عرضه و پخش در سراسر ایران ،به صادرات محصولات خود در خارج از کشور نیز فعالیت دارد.

مراکز فروش رنگ پودری الکترواستاتیک جدید

آنچه باید از رنگ الکترواستاتیک بداینم

آنچه باید از رنگ الکترواستاتیک بداینم

با پیشرفت علم در کشورمان ،صنعت رنگ نیز با تکنولوژی روز همراه شده و در رنگ کاری انواع وسیله ها با جنس فلز از جدید ترین رنگهای تولید شده از جمله رنگ پودری الکترواستاتیک استفاده می گردد ،آنچه باید از رنگ الکترواستاتیک باید بدانیم این است که به کاربردن این رنگها خطر زیست محیطی سایر رنگهای شیمیایی را ندارد. همچنین از جمله رنگهایی می باشد که استقامت بالایی در برخورد با مواد شیمیایی نظیر نمک،اسید و دیگر حلال ها دارد و به راحتی دچار خوردگی و سایش نمی شود.

رنگ الکترواستاتیک در برابر خراشیدگی ها و کنده شدن از سطح رنگ شده مقاوم و ایستادگی بالایی دارد.نوعی دیگر از این رنگ در مقابل نور خورشید بسیار مقاوم است و بیشتر جهت فضای باز مناسب هستند مانند نرده های فلزی ،تابلوهای سطح شهر.جهت استفاده از رنگ پودری الکترواستاتیک روشهای مختلفی وجود دارد،رنگ به شیوه پیش گرما،رنگ به شیوه پس گرما،رنگ به شیوه مادون قرمز:که ابتدا قطعه موردنظر با پاشش رنگ توسط اسپری،رنگ آمیزی و سپس زیر لامپ یا مادون قرمز قرار داده تا رنگ خشک و سخت شود.

همچنین استفاده از رنگ الکترواستاتیک هیچ گونه خطر شیمیایی برای نقاش و کارگران ایجاد نمی کند و مانند دیگر رنگها احتیاج به تصفیه و تهویه هوا ندارد.

پخش کننده رنگ پودری الکترواستاتیک

پخش کننده رنگ پودری الکترواستاتیک مجموعه رنگ‌ آذین یکی از معتبرترین شرکت های تولید رنگ پودری و پخش کننده رنگ الکترو استاتیک جدید است که با تولید و پخش مستقیم محصولات خود،نقش واسطه را حذف کرده و باعث می شود قیمت تولیدات خود را بسیار پایین تر از دیگر بازارهای مشابه در اختیار مشتریان محترم در سراسر کشور قرار بگیرد. مشتریان عزیز که تمایل به خرید رنگ پودری الکترواستاتیک دارند می توانند به سایت مجموعه رنگ آذین مراجعه نمایند و ضمن دریافت مشاوره ،اقدام به ثبت سفارش کنند و در اسرع وقت سفارش خود را دریافت نمایند.

این مجموعه علاوه بر تامین نیاز بازار داخلی ،در صادرات محصولات خود به خارج از کشور نیز فعالیت دارد.ارتقا کیفی و کمی محصولات بیش از پیش و همچنین کسب رضایت مشتریان عزیز از اهداف اول این مجموعه می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.