مراکز فروش رنگ پلاستیک یک تا چند کیلویی

رنگ پلاستیک یک کیلویی از قدیمی ترین رنگ ها و بسیار پرکاربرد است.ماده اصلی رنگ های پلاستیک لاکتس می باشد و به دو صورت تمام پلاستیک و نیم پلاستیک به بازار عرضه می شوند.امروزه با وجود رنگ های نوین با قابلیت بالاتر و مزایای بیشتری که در بازار وجود دارد رنگ های پلاستیک کاربردهای مخصوص به خود را دارند.
مراکز فروش رنگ پلاستیک یک تا چند کیلویی

قدرت رنگدهی رنگ پلاستیک ایرانی

قدرت رنگدهی رنگ پلاستیک ایرانیقدرت رنگ دهی رنگ پلاستیک نسبت به بقیه رنگ ها بیشتر است  ولی چون قابل شستشو نیستند باید از آن ها در محل هایی استفاده کنیم که دور از رطوبت باشند مثل سقف منزل و … . رنگ های پلاستیک قابلیت پوشش دهی بسیار بالایی دارند.این رنگ‌ها با حجم کم تری نسبت به سایر رنگ ها سطح بزرگ تری را پوشش می دهند و به صرفه تر هستند.رنگ های پلاستیک به دو صورت تمام پلاستیک و نیم پلاستیک در بازار وجود دارند که رنگ های تمام پلاستیک کیفیت بالاتری دارند و به مقدار ناچیزی قابل شستشو هستند ولی رنگ های نیم پلاستیک مقاومت پایین تری نسبت به رطوبت دارند اما کاربرد آن ها نسبت به رنگ تمام پلاستیک بیشتر است.رنگ های پلاستیک قابلیت پوشش دهی بسیار بالایی دارند به همین دلیل بیشتر مورد توجه  قرار می گیرند. این رنگ ها بیشتر برای رنگ آمیزی سطوحی که ارتباطی با آب و رطوبت ندارند مورد استفاده قرار می گیرند. رنگ های پلاستیک پایه آب هستند و برای رقیق کردن آن ها نیازی به حلال های نفتی نیست و از آب استفاده می کنند. از جمله مواردی که باعث شده رنگ های پلاستیک مورد توجه قرار بگیرند این است که:رنگ هایی فاقد بو می باشند و سرعت خشک شدن بالایی دارند و از تنوع رنگ زیادی برخوردار هستند.این رنگ ها مات هستند و تا حدودی ایراد های ناشی از گچکاری را از بین می برند و سطحی صاف و یک دست را به ما نشان می دهند.برای رنگ زدن با رنگ پلاستیک می توان از غلطک استفاده کرد.

قیمت یک کیلو رنگ پلاستیک

قیمت یک کیلو رنگ پلاستیک رنگ های پلاستیک قابلیت پوشش بالایی دارند و کار با آنها راحت تر است و سریع تر خشک می شوند ولی معایبی نیز دارند از این قبیل می توان به این موارد اشاره کرد:قابل شستشو نیستند و ماندگاری پایینی دارند و بر روی تمام سطوح مثل سطوح فلزی و چوبی قابل اجرا نیستند.قیمت رنگ پلاستیک نسبت به رنگ های روغنی پایین تر است. رنگ پلاستیک با توجه به اینکه یکی از پر کاربردترین رنگ ها می باشد و موارد استفاده از آن بسیار زیاد است اما قیمت آن مناسب است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.