مراکز عرضه مستقیم رنگ پلاستیک دیواری

رنگ از عوامل بسیار مهم در زیبایی و چشم نواز بودن یک محیط می باشد. در طراحی داخلی منزل و محل کار استفاده ی درست از رنگ یک عامل تعیین کننده بوده که بر روی روحیه ی افراد نقش بسیار مهمی دارد. رنگ های ساختمانی عموما به دو دسته ی روغنی و پلاستیک تقسیم بندی می شوند که رنگ پلاستیک دیواری به دلیل اینکه بو ندارد و حلال آن آب است با استقبال خوبی مواجه شده و کاربرد زیادی دارد.

مراکز عرضه مستقیم رنگ پلاستیک دیواری

دستورالعمل استفاده از رنگ پلاستیک دیواری

دستورالعمل استفاده از رنگ پلاستیک دیواریدر آموزش رنگ پلاستیک ابتدا باید ذکر کنیم که رنگ پلاستیک ارزانترین رنگ می باشد و از نظر اجرا نیز راحت می باشد. رنگ پلاستیکی جز رنگ های پایه آبی می باشد و به دو نوع نیم پلاستیک و تمام پلاستیک تقسیم بندی می شوند که حلال آنها آب است و ماده ی اصلی استفاده شده در آنها لاتکس می باشد.

رنگ پلاستیک هرچند که کاربرد کمی نسبت به گذشته در رنگ آمیزی ساختمانی دارد اما یکی از رنگ های قدیمی ساختمانی است که هنوز هم کاربرد داشته و برای مواردی مثل رنگ آمیزی سقف استفاده می شود. بهتر است برای استفاده از رنگ پلاستیک به چند نکته توجه داشته باشید.

یکی اینکه این نوع رنگ تقریبا غیر قابل شست و شو بوده و بیشتر باید در جایی استفاده بشود که رطوبت کمی دارد و یا کمتر کثیف می شود. نکته ی بعد اینکه هنگام رنگ آمیزی با قلمو، رد قلم بر روی دیوار و یا سقف می ماند. پس بهتر است زمانی که از رنگ پلاستیک استفاده می کنیم با پیستوله و یا غلتک کار رنگ کردن را انجام دهیم. اگر سطح مورد نظر صاف نبوده و نیاز به تعمیرات دارد باید با روغن الیف درجه یک سطح کار پوشانده شود و بعد از آن هم با یک یا دو دست اجرای بتونه ماستیک سطح آماده شود.

خرید رنگ پلاستیک دیواری با قیمت مناسب

خرید رنگ پلاستیک دیواری با قیمت مناسبرنگ پلاستیک از جمله رنگ هایی است که با آن آشنایی دارید و  می دانید این رنگ در دسته رنگ های غیر قابل شستشو قرار دارد اما باید بدانید  رنگ پلاستیک با توجه به شرکت سازنده و مواد تشکیل دهنده ی آن دارای کیفیت های مختلف است.

چنانچه برای خرید رنگ پلاستیک اقدام کرده اید با راه های تماسی که در این سایت قرار داده شده است اقدام به خرید نمایید. رنگ های روغنی و پلاستیک هر دو دارای دو مدل براق و مات می باشند که با توجه به نیاز خود می توانید آنرا خریداری کنید.

دیده شده است که حتی در ساختمان های گران هم به دلیل شیک بودن از رنگ پلاستیک (نیم پلاستیک) استفاده می شود و صاحب کار پس از 2 یا 3 سال با به کار بردن زمان و هزینه کمتر نسبت به رنگ روغنی دیوارهای ساختمان خود را دگرگون می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.