مراکز خرید رنگ پودری الکترواستاتیک درجه یک

مراکز خرید رنگ پودری الکترواستاتیک درجه یک موجب شده تا نیاز کشور در زمینه خرید این نوع پودر برطرف شود به گونه ای که دیگر نیازی به واردات آن و خروج سرمایه از کشور نیست. خرید از این مراکز برای خریداران بسیار مناسب تر است چرا که آن ها به صورت مستقیم از تولیدی رنگ پودری را خریداری در نتیجه می توانند با قیمت بسیار مناسبی به فروش برسانند.

مراکز خرید رنگ پودری الکترواستاتیک درجه یک

صفر تا صد صادرات رنگ پودری از ایران

صفر تا صد صادرات رنگ پودری از ایران صفر تا صد صادرات رنگ پودری از ایران را در این مقاله مورد بررسی قرار می دهیم، با ما همراه باشید. تولید رنگ پودری در کشور ما به آن میزان از کیفیت رسیده است که به دیگر کشور ها نیز صادر می شود. برای صادرات این محصول ابتدا کارت مجوز صادرات گرفته می شود، سپس محصول با کیفیت تولید شده به دو روش مستقیم که از خود تولید کننده به سفارش دهنده ارسال می شود یا از طریق واسطه ها، که شرکت های مخصوصی وجود دارند تا کالا توسط آن ها به کشورهای دیگر صادر می شود.

در روش مستقیم هزینه های ارسال از خود فروشنده به دیگر کشورها افزایش می یابد که در روش غیر مستقیم هزینه ها کاهش می یابد. در روش مستقیم سود بدست آمده فقط به خود فروشنده می رسد و لی در روش غیر مستقیم واسطه ها نیز سود خواهند برد. در نهایت محصول از گمرک می گذرد، نرخ گمرک تعیین کننده قیمت نهایی محصول و پس از آن به کشورهای دیگر صادر می شود که در صادرات برای سود بردن بهتر از صادرات، باید از ابتدا تا انتهای آن اطلاعات بسیاری داشته باشیم تا سود بیشتری ببریم.

رنگ پودری الکترواستاتیک یا رنگ کوره ای که نوعی رنگ صنعتی شناخته می شود برای رنگ و پوشش روی صنایع مختلف استفاده می شود، از جمله روی قطعات فلزی کاربرد بسیار فراوانی دارد که مناسب ترین رنگ برای فلز شناخته می شود. این نوع رنگ ها از قسمت های مختلف رنگ، فیلر یا پرکننده همچنین رزین که همه به صورت پودر شده در آن وجود دارد. به این صورت که ابتدا همه آن ها با هم مخلوط می شوند، سپس مذاب شده و طی دو مرحله به ذرات پودری تبدیل می شوند که برای رنگ آمیزی فلز از شیوه باردار نمودن سطح فلز و ایجاد نقاط مثبت و منفی، رنگ روی سطح مورد نظر می چسبد.

از مزایا و معایب استفاده از رنگ پودری در صنایع مختلف به موارد زیر می توان اشاره نمود.

مزایای رنگ پودری:

۱.برای محیط زیست هیچگونه ضرری ندارند.

۲.مقرون به صرفه بودن این نوع رنگ آمیزی

۳.می توان در ضخامت بالا رنگ آمیزی نمود بدون اینکه رنگ چکه کند و بریزد.

۴.ضایعات در این نوع رنگ آمیزی بسیار کم است.

۵.آتش سوزی در این نوع رنگ آمیزی وجود ندارد و امکان آن خیلی کم است.

۶.ظاهر قطعات رنگ شده به این شیده زیبا خواهد شد،.

معایب رنگ پودری:

۱.پوشش رنگی نازک نمی توان ایجاد کرد با استفاده از رنگ پودری

۲.استفاده از این نوع رنگ بر بروی سطوح بزرگ امکان پذیر نیست.

۳.برای خشک شدن حتما نیاز به کوره دارند.

راهنمای خرید رنگ پودری باکیفیت

راهنمای خرید رنگ پودری باکیفیت راهنمای خرید رنگ پودری با کیفیت را در این جا ذکر می کنیم، در هنگام خرید رنگ پودری باید به نوع مواد اولیه ای که در آن استفاده شده دقت کنیم که هرچه با کیفیت تر باشد رنگ محصول ما نیز بهتر خواهد بود و اینکه برای استفاده در چه مواردی به کار برده می شوند مثلاً اگر برای سطوح وسایل فیزیکی به کار می برند باید از نوع رنگ پودری بر پایه پلی استر و پلی یورتان استفاده شود.

اگر رنگ پودری برای سطوح داخلی مورد استفاده قرار می گیرند باید از رنگ پودری بر پایه اپوکسی پلی استر استفاده نمود که مقاومت هر نوع، بر اساس استفاده متفاوت خواهد بود که هنگام خرید باید به آن توجه داشت تا رنگ پودری مناسب کار خود را تهیه نمایید.

مهم ترین اطلاعات هنگام خرید رنگ صنعتی

مهم ترین اطلاعات هنگام خرید رنگ صنعتی مهم ترین اطلاعات هنگام خرید رنگ صنعتی را می توان به دانستن اینکه چه نوع رنگ صنعتی برای کار ما مناسب است، مهمترین گزینه شناخته می شود، چرا که رنگ صنعتی از چند ماده اولیه از جمله رزین تشکیل می شود که خود نیز از دو نوع ماده بنام ترموست یا همان پلی یورتان و رزین ترموپلاستیک تشکیل می شود که نوع دوم بیشتر برای محصولاتی استفاده می شوند که در فضاهای خشن و زبر استفاده نمی شوند.

همچنین در ساخت رنگ های پودری از نوعی رزین آلی استفاده می شود که انواع مختلفی دارد که عبارتند از:

۱. پودر اپوکسی پلی استر که رایج ترین نوع آن ها شناخته می شود و به رنگ براق است و درخشندگی خاصی می دهد و در رنگ آمیزی مبلمان، آبگرمکن و…استفاده می شود. از جمله مهم ترین اطلاعات هنگام خرید رنگ صنعتی شناخته می شوند که با توجه به آن ها بهترین نوع مناسب کار خود را می توان خریداری نمود.

۲. پودر اپوکسی که قابلیت شیمیایی خوبی دارد ولی به رنگ ما درخشندگی نمی دهد و برای پوشش کف خودروها، لوله و صنایع غذایی و شیمیایی کاربرد دارد.

۳. پلی استر که در شرایط فیزیکی و شیمیایی قابلیت خوبی دارد همچنین به رنگ شفافیت خوبی می دهد و برای مبلمان، ماشین های کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد.

۴. پودر پلی اورتان دارای ویژگی فیزیکی و شیمیایی خوبی است و درخشندگی مناسبی به رنگ می دهد.

۵. پودر اکرلیک نیز به دلیل داشتن شفافیت مناسب برای رنگ یخچال، بدنه خودرو به کار می روند.

۶. پودر متالیک یا فلزی که هنگام رنگ باید از تجهیزات خاصی استفاده شود تا از جرقه حین رنگ آمیزی جلوگیری نماید.

هر کدام از این نوع رنگ ها با مواد دیگر ترکیب شده و رنگ های پودری صنعتی را می سازند که برای صنایع مختلفی استفاده می شوند.

مراکز تولید رنگ پودری الکترواستاتیک عمده

مراکز تولید رنگ پودری الکترواستاتیک عمده مراکز تولید رنگ پودری الکترواستاتیک عمده در سراسر کشور وجود دارند و خرید از آن ها چون به صورت عمده انجام می شود قیمت پایین تری خواهد داشت. صادرات رنگ پودری به کشور های دیگر در کمک به رشد اقتصادی کشور بسیار موثر است. میزان سود حاصل از صادرات محصول به کیفیت رنگ پودری ما بستگی دارد یعنی هرچه درجه یک تر باشد سود ما در بازار خارجی بیشتر خواهد بود.

رنگ پودری الکترواستاتیک در کشور ما با بهترین مواد ساخته می شوند که در مقایسه با رنگ های تولیدی دیگر کشورها از جمله رنگ های چینی رقابت می کند و رتبه خوبی در میان بازارهای خارجی دارد که در افزایش سرمایه کمک بسیار زیادی کرده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.