قیمت فروش رنگ پودری صنعتی به صورت اینترنتی

قیمت رنگ پودری صنعتی، با توجه به پارامترهای کیفیتی این محصول، نحوه توزیع و برند این محصول سنجیده می شود. ویژگی لایه پوشش نهایی رنگ از پارامترهای موثر و مهم در عرضه بیشتر محصول رنگ پودری صنعتی به شمار می رود که می تواند زمینه ساز صادرات آن هم باشد. رنگ های پودری صنعتی در صنایع غذایی هم کاربردهای زیادی دارند. قیمت فروش اینترنتی رنگ صنعتی با درصد تخفیف بسیار خوبی به مشتریان اعلام می شود، چرا که خرید اینترنتی یک خرید مستقیم به شمار می رود.

قیمت فروش رنگ پودری صنعتی به صورت اینترنتی

فاکتورهای تعیین قیمت انواع رنگ پودری

فاکتورهای تعیین قیمت انواع رنگ پودری بهترین استراتژی در قیمت گذاری محصولات رنگ پودری، مبتنی بر هزینه های مصرفی در تولید رنگ محسوب می شود. رنگ های ارزان قیمت و جدیدی که با پوشش پودری آنتی باکتریال تولید می شوند، تاثیر زیادی در تفاوت قیمت با محصول معمولی رنگ پودری دارند، این رنگ ها معمولا به صورت مات و نیمه مات و براق توزیع می شوند. و البته کیفیت رنگ با توجه به میزان پخش رنگ در زمان رنگ آمیزی مشخص می شود که خود عاملd موثر در افزایش یا کاهش قیمت این محصول می رود.

همچنین قیمت محصولات رنگ پودری با توجه به میزان مصرف پیگمنت به کار رفته در تولید رنگ متفاوت خواهد بود. هر چه درصد بیشتری از پیگمنت در تولید رنگ های پودری استفاده شود، کماکان قیمت رنگ پودری بیشتر خواهد شد. بعلاوه درجه کیفی رنگ های پودری با توجه به میزان مقاومت رنگ در برابر عوامل محیطی، سایش، دمای پخت پایین و مقاومت در برابر شوینده ها مشخص خواهد شد. در نهایت امر قیمت بیشتر محصولات بیشتر می شود.

اگر به صورت عمده خرید کنید تخفیفات خوبی از طرفی عمده فروشان این محصول به شما اطلاق می شود. کاهش قیمت رنگ پودری به با توجه به خاصیت حفاظتی رنگ، که اغلب متوجه کیفیت رنگ خواهد بود، به جذب مشتری بیشتر کمک می کند. هر چه درصد استفاده از مواد اپوکسی، پلی یورتان، اپوکسی پلی استر، رزین های اکریلیک و پلی استر بیشتر باشد قیمت رنگ بیشتر خواهد بود. عمده انواع رنگ براساس واحد ریال در کشور انجام می شود.

آشنایی با مشخصات ظاهری رنگ صنعتی

آشنایی با مشخصات ظاهری رنگ صنعتی رنگ های صنعتی یکی شناخته شده ترین رنگ های مورد استفاده در صنایع پتروشیمی، صنایع گاز و آب و فاضلاب می باشند. با توجه به کاربرد متنوع رنگ های صنعتی، معمولا این رنگ ها را با مدل های مختلفی تولید می کنند. همچنین با بهره گیری از توانایی مواد پلیمری در تولید رنگ های صنعتی، این محصولات غنای بیشتری را به صنایع مختلف وارد می کنند. از این رو این رنگ ها پوششی محکم و ضد آب برای سطوح مختلف ایجاد می کنند.

میزان مصرف پلی یورتان به کار رفته در تولید رنگ های صنعتی، میزان مقاومت رنگ را در برابر ضربات و برخوردهای ناخواسته نشان می دهد. همچنین این رنگ ها از نظر ظاهری چسبندگی بالایی دارند. با وجود اینکه این رنگ ها روکش مقاومی بر روی محصولات ایجاد می کنند، اما قیمتی مقرون به صرفه دارند و به مدت زمان استفاده از سطوح مورد نظر می افزایند، خیلی سریع خشک می شوند و چسبندگی عالی و براقیت خوبی دارند.

دو ویژگی مهم دیگر رنگ های صنعتی شکل ظاهری این محصول و پایه طلایی و سفت شونده رنگ ها می باشد و دیگری پوشش سراسری سطوح مختلف استفاده از رنگ است. این دو جز، جزء دو پارامترهای مهم مشتری در انتخاب رنگ خواهد بود. پوشش تزیینی و دکوراتیو رنگ های صنعتی هم جنبه محافظتی دارند. همچنین این رنگ ها یک لایه نازک و ضد آب و بسیار محکم روی سطوح مختلف می کشند که باعث استقامت بیشتر سطح می شود. به همین دلیل استقبال خوبی در فروش دارند.

در ضمن این رنگ ها به هیچ عنوان ترک برنمی دارند، میزان فرسودگی و یا خوردگی سطوح مورد استفاده از رنگ در درجه صفر قرار دارد و هیچگونه حالت شکستگی در رنگ پیدا نمی شود و در آخر کیفیت خوبی برای صادرات خواهد داشت، می دانید که برای صادرات باید کالا درجه یک باشد تا طرفدار داشته باشد.

بررسی کیفیت رنگ پودری الکترواستاتیک

بررسی کیفیت رنگ پودری الکترواستاتیک مهمترین پارامتر کیفیتی رنگ های الکترواستاتیک ارزیابی رنگ با توجه به آزمون‌ های مخصوصی که در خصوص میزان پوشش‌ رنگ‌ های پودری صورت می گیرد خواهد بود که معمولا با بررسی و تست رنگ‌ از مرحله تولید تا مرحله مصرف صورت می گیرد خواهد بود. نمونه برداری از رنگ با استفاده از یک بیلچه انجام می شود که این مورد بسیار مورد توجه متخصصین شرکت رنگ الکترواستاتیک قرار گرفته است.

همانطور که می دانید رنگ های الکترواستاتیک دارای پوشش‌ های پودری تا قبل از مرحله سفت و سخت شدن دارند که باعث حفظ شکل پودری رنگ می شود و همین ویژگی، رنگ های الکترواستاتیک را از رنگ های معمولی متمایز می‌کند. پایداری محدود رنگ الکترواستاتیک با مواد مختلف و در حالت‌های مختلف نشان دهنده افزایش سطح محافظتی از سطوح مورد کاربرد رنگ الکترواستاتیک می شود که خود منجر به رشد اقتصادی کشور خواهد شد.

پارامترهای زیادی در مصرف مداوم رنگ های پودری الکترواستاتیک در بین مصرف کنندگان دخیل می باشد. مثل شره نشدن رنگ در مصارف بالا خصوصا در همان مرحله اول استفاده از رنگ بسیار چشمگیر و قابل ملاحظه می باشد. همچنین برگشت پذیر بودن رنگ، بدون تولید ضایعات و پسماندهای فاضلابی که با توجه به میزان پرت شدن رنگ ها در حین مصرف صورت می گیرد، که بسیاری از مصرف کنندگان و تولید کنندگان این محصول را از خرید خود خشنود می سازد.

صادرات رنگ پودری صنعتی به قیمت عمده

صادرات رنگ پودری صنعتی به قیمت عمده در صادرات محصولات رنگ پودری صنعتی باید برند این محصول مطابق با استاندارد کشور وارد کننده باشد. همچنین برند این محصول به صورت برچسبی بر روی بسته بندی آن هک شده باشد تا خریدار با خیال راحت دست به خرید شود. مشتریان برون مرزی با استفاده از تبلیغات درون پایگاهی شرکت توزیع رنگ پودری در کشور وارد کننده بیشتر تمایل به خرید این محصولات از خود نشان می دهند. صحت کلام فروشنده مرکز عرضه، رونق خوبی به صادرات این محصول می دهد.

صادرات عمده محصولات رنگ پودری در ایران با توجه به قیمت عمده این محصول برای مشتری محاسبه می شود. اولین و بزرگترین و مهمترین مرکز صادراتی رنگ پودری صنعتی در ایران که در حوزه صادرات عمده کار می کند، توجه به پارامترهای کیفیتی این محصول را مهمترین هدف خود در صادرات بیشتر این محصولات اعلام می کند. همچنین قیمت ارائه شده به مشتری را از طریق وب سایت های مرتبط با حوزه کاری در دسترس مشتریان قرار می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.