قیمت فروش رنگ پودری الکترواستاتیک مقاوم

قیمت فروش رنگ پودری الکترواستاتیک مقاوم، بستگی به عوامل مختلفی دارد که مهم ترین عامل کیفیت و حجم آن می باشد در واقع کیفیت با قیمت رابطه مستقیمی دارد هم چنین نوع بسته بندی، نوع برند، میزان عرضه و تقاضا، نوسانات بازار و نحوه خرید از عوامل تاثیر گذار محسوب می شوند به صورتی که هر چه میزان سفارشات بیشتر باشد، قیمت نیز روند افزایشی می گیرد حال اگر این محصول را به صورت عمده و به طور مستقیم خریداری کنیم قیمت آن کاهش می یابد.

قیمت فروش رنگ پودری الکترواستاتیک مقاوم

دسته بندی انواع رنگ پودری

دسته بندی انواع رنگ پودری یکی از پر کاربرد ترین و بهترین انواع رنگ که نیازی به حلال ندارند، انواع رنگ پودری می باشد که در صنایع مختلف جهت پوشش دهی سطوح مختلف مورد استفاده قرار می گیرد رنگ های پودری به انواع مختلفی چون؛ الکترواستاتیک، چرمی، چکشی، سنباده ای، گرانیتی، ورنی، متالیک و رنگ دکوراتیو تقسیم بندی می شود که در ادامه به برخی اشاره مختصری می کنیم.

  1. رنگ پودری الکترواستاتیک؛ این رنگ از ترکیب پیگمنت، رزین، فیلر و مواد افزودنی ساخته شده که سبب مقاومت و براقیت سطح شده و عوامل جوی نظیر؛ رطوبت، دما، باران و… روی آن هیچ تاثیری نمی گذارند و هم چنان این رنگ چسبندگی خود را حفظ می کند و دوام بالایی دارد.
  2. رنگ پودری صاف؛ در واقع این رنگ جزء پر کاربرد ترین و اصلی ترین رنگ های پودری محسوب می شود که بازده بسیار مطلوبی دارد از این رو جهت رنگ آمیزی لوازم خانگی، قطعات خودرو، محصولات صنعتی و تزئینی کاربرد فراوانی دارد.
  3. رنگ پودری چرمی؛ این رنگ تنوع و کاربرد های فراوانی دارد که از ضخامت بالا ولی در عین حال مقاومت مکانیکی کمی برخوردار است و بیشتر مناسب سطوحی ناصاف و دارای انحنا مانند؛ اتصالات جوشکاری است و این نقاط را به طور کامل می پوشاند.
  4. رنگ پودری چکشی؛ این رنگ نیز جهت رنگ آمیزی سطوح ناصاف مانند؛ درز ها و شکاف ها و نقاط دارای نا همواری کاربرد دارد ولی بهتر است برای سطوحی استفاده شود که در معرض رطوبت هوا نیستند از این رو از آن جهت رنگ آمیزی مبلمان فلزی، درب های ضد سرقت، نرده های آهنی و… استفاده می کنند.

رنگ پودری الکترواستاتیک مقاوم صادراتی

رنگ پودری الکترواستاتیک مقاوم صادراتی یکی از روش های فروش رنگ الکترواستاتیک که سود خوبی به همراه دارد، صادرات این محصول به کشور های خواهان می باشد از این رو صادر کنندگان این رنگ را در بهترین کیفیت و با مقاومت بالا و هم چنین قیمت مناسبی از مراکز تولیدی خریداری کرده و آن را جهت عرضه در بازار صادراتی قرار می دهند.

رنگ پودری الکترواستاتیک صادراتی از همه لحاظ ممتاز و درجه یک است چرا که در صادرات هر محصولی کیفیت و قیمت حرف اول را می زند این مدل رنگ به دلیل کاربرد های زیادی که دارد موجب استقبال و جلب طرفداران زیادی شده است از این رو تولید کنندگان با اشتیاق بیشتری دست به تولید این محصول می زنند و توانسته اند با عنایت به ارسال به موقع به ارزش اقتصادی بالایی دست یابند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.