قیمت فروش رنگ پودری الکترواستاتیک شیراز

رنگ پودری الکترواستاتیک همانطور که از نامش پیداست نوعی رنگ پودری است که بیشترین کاربرد آن برای رنگ آمیزی سطوح فلزی است که به واسطه وسیله های مناسب این کار صورت می گیرد. رنگ پودری الکترواستاتیک شیراز به عنوان بهترین نوع از این پودر رنگی با درجه کیفیت عالی در حال تولید است که قیمت فروش آن با توجه به نوع اصل بودن آن و روش هایی که آن را تهیه و خریداری می کنید در نقاط مختلف کشور متفاوت می باشد.

قیمت فروش رنگ پودری الکترواستاتیک شیراز

دسته بندی انواع رنگ پودری

دسته بندی انواع رنگ پودری رنگ های پودری انواع مختلفی دارند که ذرات تشکیل دهنده آن ها با هم فرق می کند و هر کدام از آن ها برای رنگ کردن سطوح خاصی به کار گرفته می شود، امروزه به خاطر خیلی از ویژگی هایی که رنگ های پودری به خود اختصاص داده اند استفاده کردن از آن ها جایگزین رنگ های مایع شده است، از انواع رنگ های پودری موارد زیر را می توان نام برد :

  • رنگ پودری پلی استر، که در رنگ آمیزی سطوح آلومینیوم و وسایل خانگی، تابلو های ترافیکی و…استفاده می شود و در برابر عوامل شیمیایی و نور خورشید مقاومت بالایی از خود نشان می دهد.
  • رنگ پودری پلی اتیلن، برای رنگ دهی سطوح پلاستیکی مورد نیاز است.
  • رنگ پودری اپوکسی- پلی استر ،که قدرت چسبندگی عالی دارد و برابر سطوحی مانند وسایل پزشکی و لوله ها و ماشین آلات صنعتی به کار گرفته می شود در برابر نور خورشید براق بودن خود را از دست می دهند.
  • رنگ پودری چرمی ،از این نوع پودر برای رنگ کردن انواع چرم که در صنعت تولید به کار گرفته می شوند استفاده می شود.
  • رنگ پودری الکترواستاتیک ،برای رنگ کردن سطوح فلزی خودرو از آن استفاده می شود.

رنگ پودری الکترواستاتیک صادراتی شیراز

رنگ پودری الکترواستاتیک صادراتی شیراز رنگ پودری الکترواستاتیک از جمله تولیدات داخلی کشور است که در شیراز این نوع از رنگ در انواع مختلف آن به صورت باکیفیت تولید و روانه بازار می شود. قیمت رنگ پودری بستگی به نوع آن، درجه کیفیت و روش خرید کردن آن بستگی دارد، خرید به روش مستقیم و به طور عمده از مراکز اصلی تولید این محصول امکان پذیر است که خرید به این روش باعث شده که دست افراد واسطه و دلال کوتاه شود و شما با قیمت مناسب تری آن را خریداری کنید.

تولید و فروش رنگ الکترواستاتیک علاوه بر تامین کردن نیاز داخلی کشور به کشورهای مختلف هم صادر می شوند که در این زمینه باعث رشد و رونق اقتصادی کشور و همچنین ایجاد اشتغال و کسب درآمد برای افرادی در این زمینه شده است. خرید انواع این پودر از طریق سایت اینترنتی ما هم امکان پذیر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.