قیمت فروش رنگ پودری الکترواستاتیک در تبریز

رنگ ها محصولاتی هستند که به زندگی ما تنوع و گرما می بخشند و از کسالت ما جلوگیری می کنند، این محصولات نمونه های مختلفی دارند که یکی از آن ها رنگ های پودری هستند که با اعمال گرما بر روی اجسام تثبیت می شوند، مراکز پخش و فروش اصلی فعال در کشور ما به روزترین قیمت رنگ پودری الکترواستاتیک تبریز را به اطلاع مردم می رسانند و آن را با نرخ مقرون به صرفه به خریداران ارائه می دهند.

قیمت فروش رنگ پودری الکترواستاتیک در تبریز

آنچه در انتخاب رنگ پودری الکترواستاتیک باید در نظر داشته باشید

آنچه در انتخاب رنگ پودری الکترواستاتیک باید در نظر داشته باشید رنگ های پودری در اصل محصولاتی هستند که به صورت یک پودر خشک به بازار های مصرف عرضه می شوند و مصرف کننده ها برای به کار گیری این محصولات باید آن ها را بر روی سطح مورد نظر خود اسپری کرده و این سطوح را به کوره منتقل سازند تا در اثر اعمال حرارت پودرها ذوب شده و بر روی سطح زیرین خود بچسبند، اما برای انتخاب کردن رنگ های الکترواستاتیک پودری باید به نوع مصرف آن ها دقت کنید چون هر سطحی رنگ مخصوص به خود را دارد.

  1. به عنوان مثال یک نوع بخصوص از این رنگ ها به نام رنگ های چرمی شناخته می شوند که بعد از پاشش بر روی قطعه و اعمال حرارت، سطح آن ها صاف و صیقلی نمی شود بلکه ناهمواری های ریزی در آن ها مشخص می گردد و بهترین زمینه استفاده از آن ها به پیچ ها، بست ها و اتصالات جوشکاری مربوط می شود.
  2. نوع دیگر رنگ های مورد نظر به نام سنباده ای معروف هستند و در دو دسته بندی ریز و درشت جای می گیرند که تفاوت آن ها در ضخامت رنگ های ایجاد شده است، این مدل از رنگ ها برای مبلمان و صندلی های فلزی گزینه مناسبی می باشند.
  3. یک مدل دیگر از این محصولات رنگ های دکوراتیو هستند که با استفاده از آن ها یک طرح بر روی سطح مورد نظر ایجاد می گردد و بعد به کوره منتقل می شوند، این نوع بخصوص برای رنگ آمیزی کابینت ها با طرح چوب یا طرح سنگ گزینه مناسبی می باشند.
  4. رنگ های چکشی هم نوع دیگری از این محصولات هستند که سطح ناصافی را بر قطعات ایجاد می کنند و از آن ها بیش از همه در صنعت ساختمان سازی یا رنگ آمیزی لوازم خانگی استفاده خواهد شد.

میزان تولید رنگ پودری در ایران چقدر است؟

میزان تولید رنگ پودری در ایران چقدر است؟ با توجه به کاربرد های گسترده ای که رنگ آمیزی در صنایع مختلف دارد و لزوم افزایش مقاومت این رنگ ها در برابر عوامل گوناگونی مانند ضربه، سایش و خراش، استفاده از رنگ های موسوم به پودری در تمام دنیا و کشور ما رواج بسیار زیادی یافته و به طور گسترده ای تولید و به بازار عرضه می شوند.

این رنگ ها با روش های مختلفی بر روی سطوح تثبیت می گردند که این روش ها شامل تثبیت پیش حرارتی، پس حرارتی یا مشعلی هستند که در آن ها اعمال حرارت بر روی رنگ مورد نظر ممکن است قبل از پاشیده شدن آن یا بعد از این کار صورت بگیرد و خوب است بدانید که در کشور ما بیشتر از روش پس حرارتی استفاده می شود که اول پودر پاشیده شده و بعد حرارت بر آن اعمال می گردد یا قطعه مورد نظر وارد کوره می شود.

با این اوصاف بیشترین حجم تولید به این نوع رنگ ها اختصاص داده می شود، چرا که اجرای آن ها راحت تر، سریع تر و ارزان تر از روش های دیگر می باشد و در عین حال از کیفیت و مقاومت مطلوبی هم برخوردار هستند، در ضمن این روش رنگ آمیزی را می توان خیلی آسان تر به افراد مبتدی آموزش داد و به امکانات کمتری نیاز دارد، در نتیجه همه ساله این رنگ ها در حجم زیادی در کشور ما تولید می گردند.

در کشور ما از این محصولات برای رنگ آمیزی اتومبیل ها، ماشین آلات کارخانه ای، کابینت ها و انواع لوازم خانگی مانند ظروف استفاده می گردد که با شیوه پس حرارتی ظاهر بهتری پیدا می کنند.

با ویژگی های رنگ صنعتی آشنا شوید

با ویژگی های رنگ صنعتی آشنا شوید رنگ صنعتی نوع بخصوصی از رنگ است که آن را به صورت خمیر یا پودر تولید می کنند و با دستگاه های مخصوص بر روی قطعات بزرگ صنعتی کشیده و به منظور ثابت شدن رنگ مورد نظر آن ها را در کوره می پزند، بعد از طی این مرحله این رنگ به یک کاور بسیار مقاوم، ضد آب و پلاستیکی تبدیل می شود که به خوبی از تجهیزات صنعتی مراقبت می کند.

رنگ های صنعتی درجه یک ویژگی های متعددی دارند که شامل میزان ضخامت یا پوشش دهندگی آن ها، میزان چسبندگی و مقاومت این رنگ ها، ضد خراشیدگی و ساییدگی بودن، براقیت، ضد ضربه بودن و ضد رطوبت بودن آن ها می باشد که موجب می شود تا سال ها به خوبی از ماشین آلات و قطعات مراقبت کرده و بدون تغییر بر جای بمانند.

این رنگ ها به خوبی در برابر تغییرات شدید و ناگهانی دما تاب می آورند، قرار گرفتن در معرض فشار و وزن زیاد آسیبی به آن ها نمی زند و هرگز نمی توان آن ها را از روی سطح زیرینشان جدا کرد، در نتیجه یک پوشش بسیار مقاوم برای محصولات فلزی هستند و از زنگ زدگی و خوردگی در آن ها جلوگیری می کنند.

مرجع پخش رنگ پودری الکترواستاتیک به قیمت مناسب

مرجع پخش رنگ پودری الکترواستاتیک به قیمت مناسب مرجع اصلی پخش و فروش عمده رنگ های الکترواستاتیک پودری این محصولات را در حجم زیاد از کارخانه های تولیدی خریداری کرده و سپس به صورت کلی یا جزئی در بازار عرضه می نماید و آن ها را به قیمت مناسب و با ارزش افزوده اندک به فروش می رساند و به عنوان تامین کننده اصلی این محصولات در کشور ما شناخته می شود.

استفاده از این مرجع بهترین راه حل برای شرکت های فروش جزئی رنگ است چون می توانند بار مورد نیاز خود را با هزینه کمتری تهیه کرده و آن ها را با سود مناسب و قیمت منصفانه به مردم عرضه کنند، به این ترتیب تا حدی از تورم داخلی کشور ما کاسته می شود و بر قدرت خرید مرم افزوده می گردد و این امر موجب افزایش سطح رفاه آن ها خواهد شد.

در ضمن مرکز اصلی توزیع کننده این محصولات آن ها را از طریق فروشگاه های حضوری واقع در سطح شهرها یا وب سایت های اینترنتی مختلف عرضه می نمایند و مصرف کننده ها می توانند با توجه به امکانات و شرایط خود از یک روش خرید بره ببرند که ما روش اینترنتی را توصیه می کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.