قیمت روز رنگ پودری الکترواستاتیک غلیظ

رنگ پودری الکترواستاتیک غلیظ و رنگ الکترواستاتیک صنعتی دو نمونه از رنگ های صنعتی هستند که توسط شرکت ها و کارخانه های تولید رنگ ساخته و خهیه میشوند به صورت های آبکی و پودری که دارای قیمت های بروزی می باشند و این قیمت های روز را از سایت ها میتوانید بدست آورید.

قیمت روز رنگ پودری الکترواستاتیک غلیظ

مزیت های رنگ پودری الکترواستاتیک صنعتی

مزیت های رنگ پودری الکترواستاتیک صنعتی رنگ پودری شامل رنگدانه ها و افزودنی های پخش شده در یک مواد تشکیل دهنده می باشند که به صورت پودر های ریز تولید میشوند و چنین پودرهایی با یک تفنگ الکترواستاتیک بر روی سطوح مورد نظر پاشیده می گردند.

ذرات پودر در تفنگ باردار شده و لایه نازک چسبناکی را روی سطح مورد نظر تشکیل می دهند و پس از عبور از یک کوره در اثر حرارت ذوب شده است و از مزایای عمده ای که رنگ های پودری دارند عبارتند از آماده کردن آن ها برای مصرف و کاربرد و راحتی در استفاده و کاربرد تکه لایه ایی و لایه ایی ضخیم و با یکنواخت بهتر و سودمندی بالا و به صرفه بودن و رسوب شدن ندارند و خطرات کمتری برای سلامتی دارند.

عیب هایی که دارد هم این می باشد که آلودگی ها و ذرات را به خود میگیرد و تغییر رنگ می دهد در مقابل آفتاب و بیشتر برای مصرف های تزیینی در محصولات و لوازم خانگی مورد استفاده قرار میگیرد.

این پوشش ها سخت و بادوام و غیرقابل انحلال را ارائه می دهند.

رنگدانه هایی که دارای بار منفی هستند را به سمت خود جذب میکنند و ذرات رنگ به واسطه بار منفی سریعا به سمت بار های منفی مثبت سطح فلزی جذب شده و روی آن قرار می گیرند و رنگ آمیزی با رنگ های کوره ای موثر ترین تکنیک رنگ آمیزی سطوح فلزی محسوب میشود.

فروش کلی رنگ پودری الکترواستاتیک غلیظ

فروش کلی رنگ پودری الکترواستاتیک غلیظ فروش رنگ الکترواستاتیک توسط شرکت های تولیدی انجام میشود به صورت های عمده تحویل نماینده های فروش در سراسر کشور می دهند آن ها هم این محصولات را با قیمت مناسب بین مغازه داران رنگ فروشی توزیع میکنند تا در اختیار مشتریان قرار دهند‌.

فروش کلی این رنگ های پودری در زمینه هلی صنعتی کاربرد ویژه ایی دارد و فروش تکی آن ها برای مصارف کم تر استفاده می شود.

اشخاص میتوانند به سه روش این رنگ ها را خریداری کنند یا به صورت مستقیم از درب کارخانه با قیمت عمده خریداری کنند یا اینکه آن ها را از طریق واسطه هایی همچون مغازه داران خریداری کنند و یا به صورت غیر حضوری از طریق سایت ها و کانال هایی که کارخانه ها راه اندازه کرده اند خریداری کنند و آن ها را در اندازه و تعداد مورد نظرشان درب خانه تحویل بگیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.