قیمت روز رنگ پلاستیک درجه دو

رنگ پلاستیک درجه دو، توسط همین مرکز عرضه می شود. رنگ کاری منازل و ساختمان ها، مخصوصا در روزهای پایانی سال با نزدیک شدن به عید نوروز و یا بناهای تازه ساز از رونق خوبی برخوردار است. در این میان نوع رنگ مطرح می شود که پلاستیکی باشد یا روغنی.

رنگ پلاستیک بر اساس ترکیبات مختلفی ساخته می شود. به دو صورت پلاستیک و نیمه پلاستیک، قسمت می شود که حلال هر دو آب است. رنگ تمام پلاستیک، قابلیت شستشو  را ندارد. پس بهتر است در جاهایی که رفت و آمد زیاد است و دیواره های راه پله و راهروها  به کار برده نشود زیرا خیلی زود، دچار لکه می شوند. هم چنین برای سطح چوبی و فلزی نیز کاربرد ندارد.

قیمت روز رنگ پلاستیک درجه دو

قابل شستشو بودن رنگ پلاستک درجه دو

قابل شستشو بودن رنگ پلاستک درجه دو

رنگ پلاستیک درجه دو، اصلا قابلیت شستشو را ندارد. این محصول از قدیم مورد استفاده بوده است و چون با حلال های نفتی مخلوط می شود برای آن یک امتیاز محسوب می شود.

این نمونه اگر از نوع درجه یک باشد حتی می توان آن را شستشو داد. از اساسی ترین امتیازهای آن می توان به سرعت در رنگ کردن، پوشش دادن بالای مناطق رنگ شده، و بوی کمی آن اشاره کرد.

این محصول علاوه بر مزایا، معایبی نیز دارد از جمله، چروک شدن آن موقع شستشو، آب را به خود جذب می کند، و بر روی وسایلی چون نرده، در و پنجره آهنی نمی توان از آن استفاده کرد. ماندگاری پایینی دارد و با غلطک نمی شود آن را زد. با گذشت زمان به وسیله ی نور رنگش تغییر می کند. با وجود این مزایا و معایب، ولی این محصول همچنان مورد استفاده ی قرار می گیرد.

خریدار انواع رنگ پلاستیک از کارخانه

خریدار انواع رنگ پلاستیک از کارخانه

خریدار انواع رنگ پلاستیک از کارخانه، افرادی هستند که در سطح وسیعی از این رنگ استفاده می کنند.

در مواقعی که با کمبود وقت برای رنگ زدن منزل مواجه هستیم این رنگ می تواند گزینه ی مناسبی باشد. هم چنین قیمت کمتری نسبت به رنگ روغن دارد و چون، حلال آن آب است برای افرادی که به بوی رنگ حساسیت دارند به کار بردن آن می تواند مناسب باشد.

سنباده کاری دیوار قبل از هر رنگی از کارهای واجب نقاشی است چون زیر کاری اصولی شده و باعث می شود که رنگ ما خیلی تمیز جواب دهد.

رنگ پلاستیک به رنگ سفید در بازار عرضه می شود تا با مخلوط کردن آن با رنگ های دیگر، رنگ های متنوعی را درست کرد و با به کار بردن رنگ های شاد و متنوع از آن ها لذت ببریم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.