قیمت روز رنگ پلاستیکی صنعتی

یکی از متداول ترین رنگ هایی که این روزها بسیاری از صنایع ساختمان سازی از آن استفاده های فراوانی برده و دیوارها و سایر سطوح بنای خود را توسط آن رنگ آمیزی می نمایند، رنگ پلاستیکی صنعتی می باشد. قیمت روز این رنگ ها در قیاس با سایر نمونه های این محصولات بسیار ارزان و مناسب می باشد. همچنین تنوع بالایی که در انواع رنگ های آن وجود دارد و سرعت بالای اجرا، توجه بسیاری از سازندگان و طراحان ساختمان را به خود جلب کرده است.

قیمت روز رنگ پلاستیکی صنعتی

ناگفته هایی درباره رنگ پلاستیکی

ناگفته هایی درباره رنگ پلاستیکی با وجود اینکه این روزها انواع و اقسام رنگ های صنعتی در بازارهای داخلی کشورمان یافت می شوند، اما همچنان سازندگان ساختمان ها ترجیح می دهند برای پوشش دادن به قسمت های مختلف ساختمان خود از رنگ های پلاستیکی استفاده نمایند، زیرا این رنگ ها پوشانندگی بسیار بالایی را برای دیوارهای ساختمان ها به وجود می آورند.
همچنین این رنگ ها به راحتی با آب حل می شوند و نیاز به هیچ حلال دیگری در هنگام استفاده از آنها وجود ندارد. رنگ های پلاستیکی بر خلاف سایر نمونه های دیگر این محصولات به هیچ عنوان بوی زننده ای ندارند و می توان به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن آنها را بر روی ساختمان اجرا نمود.
برای استفاده بهینه از این رنگ ها، سعی کنید میان هر سِت رنگ، حدود دو ساعت فاصله قرار داده و سپس مرحله بعدی رنگ آمیزی را شروع نمایید. ناگفته نماند که این رنگ ها پس از گذشت مدت زمان خاصی نیاز به تجدید پیدا می کنند و برای اینکه دیوارهای ساختمان شما همچنان زیبایی و درخشندگی خود را حفظ نمایند، باید در طول فواصل مشخصی اقدام به رنگ آمیزی مجدد نمایید.

تولیدکنندگان رنگ پلاستیکی صنعتی

تولیدکنندگان رنگ پلاستیکی صنعتی سالهای بسیار زیادی است که کشورمان ایران با بهره گیری از مواد اولیه، دستگاه های پیشرفته و تمامی استانداردهایی که در زمینه رنگ وجود دارد، به تولید رنگ پلاستیکی اقدام نموده و آن را با قیمت مناسب در دسترس صنایع مختلف قرار می دهند.
این رنگ ها را می توان به دو دسته اصلی تقسیم بندی نمود. یکی از آنها رنگهایی می باشند که به تمام پلاستیک معروف هستند و همانگونه که از نام آنها پیداست در ساختار آنها تنها از مواد مرغوب و درجه یک پلاستیکی استفاده شده است. از جمله مهمترین ویژگی این رنگها که در بازار کمتر یافت می شوند این است که پایداری بسیار خوبی در برابر رطوبت دارند.
دسته دیگر رنگهای نیم پلاستیک هستند که به وفور در بازار داخلی کشورمان یافت می شوند اما مقاومت کمتری در برابر رطوبت دارند؛ با این وجود چون تنوع رنگی بالایی داشته و قیمت آنها نیز مناسب است با استقبال فراوانی از سوی مشتریان مواجه شده اند و می توان گفت انتخاب اول کسانی هستند که قصد خرید رنگ صنعتی پلاستیکی را دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.