قیمت رنگ پلاستیک سفید یک کیلویی

رنگ پلاستیک، یکی از انواع رنگ می باشد که جهت رنگ آمیزی سطوح دیوار ها به کار می رود. این محصول در قالب بسته بندی های مختلفی تولید و عرضه می شود. بسته بندی یک کیلویی، از مهم ترین آنها می باشد. این مطلب جهت آشنایی با قیمت رنگ پلاستیک سفید یک کیلویی ارائه شده است.

قیمت رنگ پلاستیک سفید یک کیلویی

دستورالعمل اجرای رنگ پلاستیکی سفید

دستورالعمل اجرای رنگ پلاستیکی سفیددستورالعمل اجرای رنگ پلاستیکی سفید به شرح زیر می باشد:

  • قبل از اجرای عملیات رنگ آمیزی باید نوع آن را انتخاب نمود. رنگ تمام پلاستیکی نسبت به نوع نیم پلاستیک، کیفیت و مرغوبیت بالاتری دارد و تا حدودی قابل شست و شو می باشد.
  • برای رنگ کاری روی دیوارهای گچی، ابتدا می بایست زیرسازی آن را انجام داد. برای این منظور یک لایه آستر روی آن کشیده می شود. دیوار گچی که از قبل رنگ کاری شده است را می توان بتونه کاری نمود. نحوه  تهیه بتونه رنگ پلاستیک به این شکل است که گل بتونه را با آب و رنگ پلاستیک ترکیب می کنند و جهت اختلاط کامل، هم زده می شود. در صورت رقیق بودن، باید گل را افزایش داد و اگر غلظت آن بالا بود حجم آب یا رنگ را می توان زیاد کرد.
  • برای زیرسازی، در صورتی که ترکها عمیق باشند، لازم است توسط گچ پر شوند و اگر سطحی و کم عمق هستند صرفا دیوار لکه گیری شود. زبری دیوار را بسته به درجه آن با سنباده صد تا صد و پنجاه باید برطرف نمود. پس از انجام این مراحل می توان رنگ آمیزی را شروع نمود. نکته ی مهم در این مورد این است که سطوح خوب و بدون مشکل، در هر شش متر مربع، یک قوطی رنگ یک کیلوگرمی نیاز دارند. این در حالی است که برای سطوح نامناسب تر، این قوطی رنگ سه تا چهار متر مربع را رنگ می کند.
  • نسبت اختلاط رنگ به آب، ده به شش می باشد. بعد از گذشت دو ساعت، این رنگ در آب حل می شود. پس از آن می توان به کمک قلم مو و یا پیستوله رنگ آمیزی سطوح اعم از دیوارها و سقف را انجام داد.

خرید انواع رنگ پلاستیک یا قیمت ارزان

خرید انواع رنگ پلاستیک یا قیمت ارزانبرای خرید انواع رنگ پلاستیک با قیمت ارزان، بهترین راه، خرید مستقیم و بدون واسطه می باشد. چرا که وجود واسطه های فروش، همواره سبب افزایش قیمت ها و بی ثباتی آنها می گردد. این سایت عرضه مستقیم انواع رنگ های پلاستیکی را با نازلترین قیمت ها انجام می دهد.

خریداران عمده، کافی است سفارشات خود را در هر بازه ای از شبانه روز ثبت نمایند و در کمترین زمان ممکن آن را در آدرس مورد نظر خود دریافت کنند. تخفیفات ویژه نیز برای مشتریان عمده در نظر گرفته شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.