قیمت رنگ ساختمان تبریز با کیفیت

رنگ ساختمان تبریز، با برخوردار از تنوع و کیفیت بالا، جزو پر مصرف ترین رنگ های ساختمانی قرار گرفته است.

هر یک از این رنگ ها قابلیت های مختص خود را دارند و برای کاربری خاص، مورد استفاده قرار می گیرند.

این مطلب در مورد قیمت و رونق فروش رنگ ساختمانی باکیفیت، بحث خواهد کرد.

قیمت رنگ ساختمان تبریز با کیفیت

آشنایی با انواع پوشش های رنگی باکیفیت

آشنایی با انواع پوشش های رنگی باکیفیتپوشش های رنگی با کیفیت که برای رنگ آمیزی سطوح مختلف از جمله گچ، چوب، فلز و… به کار می روند شامل چندین گروه هستند. برخی از آنها به شرح زیر می باشند:

رنگ های پلاستیکی از متداول ترین پوشش های رنگی محسوب می شوند که قدمت زیادی هم دارند. این رنگ ها در دو نوع تمام پلاستیک و نیمه پلاستیک تولید می گردند. تمام پلاستیک از قابلیت شست و شوی بیشتری برخوردار است. رنگ های مذکور در رنگ آمیزی سقف، کاربرد فراوانی دارند.

کار کردن با این رنگ، به سادگی صورت می گیرد و نیاز به زیرسازی خاصی هم ندارد. از آنجایی که مات است، عیوب دیوار را به طور کامل می پوشاند.

رنگ روغنی یکی دیگر از انواع پوشش رنگی است که در سه دسته کلی شامل رنگ های براق، نیمه مات و مات تقسیم می شود. قابلیت شست و شوی بالا از ویژگی های بارز آن بوده به همین خاطر در فضاهایی که نیاز به شست و شو وجود دارد، بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

به عنوان عایق و ضد زنگ نیز به کار برده می شود. نوع براق آن برای فضاهایی که به روشنایی بیشتر نیاز دارند، مورد استفاده قرار می گیرد. بتونه کاری از ملزومات اجرای این نوع پوشش های رنگی است.

سومین گروه پوشش رنگی، رنگهای اکریلیک هستند که جزو جدیدترین این محصولات می باشند. تنوع رنگی آنها خیلی بالا است و بر پایه آب ساخته می شوند. از این رو، سازگاری بالایی با محیط زیست دارند. بوی نامطبوع ندارند و به راحتی خشک می شوند. همانند گروه قبلی، در سه گروه مختلف طبقه بندی شده که هر یک کاربرد خاصی می توانند داشته باشند.

رنگ های طرح دار نیز، گروه های بعدی رنگ ساختمانی به شمار می روند که خود از تنوع بالایی برخوردار هستند. رنگ بلکا، رنگی سلولزی و مقرون به صرفه بوده و جنبه تزئینی بالایی دارد. در بیمارستان ها به وفور از آن استفاده می شود.

قابلیت شست و شو بالای، عایق گرما، برودت و صوت، قابلیت اجرا روی گچ، سیمان، شیشه، چوب، فلز، خاک گچ و… از خصوصیات این رنگ است.

رنگ پتینه نیز از نوع رنگهای طرح دار است که هم قابل شست و شو بوده و هم گرد و غبار روی آن کمتر دیده می شود. در دو سبک مدرن و کلاسیک اجرا می گردد.

مرکز فروش رنگ ساختمان در تبریز

مرکز فروش رنگ ساختمان در تبریز این سایت به عنوان مرکز فروش رنگ ساختمان در تبریز و دیگر نقاط کشور، مشغول به فعالیت می باشد. عرضه مستقیم و عمده این محصولات با نازلترین قیمت انجام می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.