قیمت خرید رنگ پلاستیک کوچک عمده ای

قیمت رنگ پلاستیک کوچک بستگی به نحوه و مکان خرید ،شرکت تولیدی رنگ ،وزن رنگ ،رنگ بندی رنگ ،نوسانات فیمت رنگ در بازار ،حجم خرید که به صورت عمده یا جزئی باشد دارد.

قیمت خرید رنگ پلاستیک کوچک عمده ای

مزایای استفاده از انواع رنگ پلاستیک

مزایای استفاده از انواع رنگ پلاستیک

رنگ پلاستیک نسبت به رنگ روغن قیمت پایین تری داشته و بدون شک کیفیت پایین تری را هم دارد ولی برای سقف و نقاطی از این قبیل که خیلی کثیف نمی شوند یا  نیاز است مدام رنگ شوند مناسب و مقرون به صرفه است.

تنوع رنگی ،در رنگ پلاستیک بسیار بالا تر از رنگ های دیگر است .به علاوه با تلفیق چند رنگ با یک دیگر ترکیب رنگ جدیدی به دست می آید .تنوع در تولید رنگ جدید به مشتری این امکان را می دهد که رنگ متناسب با دکوراسیون فضای مورد نظر خود را انتخاب کند.

همچنین رنگ پلاستیک بوی زننده و تند رنگ های روغنی را ندارد و برای افرادی که از بیماری های خاص تنفسی یا …رنج می برند مشکلی ایجاد نمی کند.

رنگ های پلاستیکی به دلیل سریع خشک شدن ، زمان کمتری را از افراد در رنگ آمیزی گرفته ،و پوشش دهی مناسبی در فضا دارد.

به علاوه این رنگ ها برای محیط هایی مناسب هستند که در معرض رطوبت یا تعرق نیستند زیرا حلال رنگ پلاستیک آب است و رطوبت موجب می شود رنگ پلاستیک زیبایی خود را از دست بدهد .

دربازار انواع رنگ پلاستیکی موجود است که می توان به رنگ پلاستیکی قابل شستشو که از لحاظ مزایا به رنگ روغنی نزدیک تر است ولی ارزان تر از رنگ روغنی است و از نظر کیفیت از رنگ روغنی پایین تر است اشاره کرد‌.

نوع دیگر رنگ پلاستیکی غیر قابل شستشو است ،که دوام کمتری دارد.

علت استقبال از رنگ پلاستیک کوچک

علت استقبال از رنگ پلاستیک کوچک

رنگ پلاستیکی همانطور که گفته شد دوام کمتری نسبت به سایر رنگ ها دارد و در صورت کثیف شدن یا برخورد با رطوبت نیاز  رنگ کردن مجدد دیوار هست.به همین دلیل تولید کننده ها این رنگ را در وزن های بسیار کم و بسته بندی در سطل های کوچک تولید کرده اند تا مشتری  در صورت نیاز جزئی مانند:تعمیر دیوار ،یا رنگ کردن سطح های کوچک یا سقف به اندازه نیاز خود خرید کند.

همین موضوع بازار فروش خوبی را برای رنگ پلاستیکی کوچک فراهم کرده و موجب عرضه بیشتر و به دنبال آن قیمت کمتر و استقبال مشتری از این محصول می شود.

همچنین رنگ پلاستیکی کوچک در طیف رنگ های تیره را می توان مکمل خوبی برای رنگ های روشن تر دانست ،مثلا از ترکیب کمی رنگ ابی تیره با رنگ سفید می توانیم  حجم وسیعی از دیوار ها را به رنگ آبی ملایمی رنگ کنیم و تنوع رنگی بیشتری داشته باشیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.