قیمت خرید رنگ پلاستیک اکلیلی در بازار داخل

رنگ پلاستیک اکلیلی نوعی رنگ شیمیایی است که دارای برق و جذابیت خاص می باشد.کاربرد این رنگ اول در صنعت رنگ آمیزی اتومبیل نقش داشت ولی به مرور زمان به رنگ آمیزی ساختمان هم راه یافت. این رنگ ها دارای انواع مات،نیمه مات و درخشان وجود دارند. بنا به این مورد و اینکه آیا پایه آن حلال در آب است یا نفت قیمت های متفاوتی را دارد. شما با توجه به نوع و کیفیت این رنگ ها قیمت های متفاوتی را در بازار داخل مشاهد می کنید.با مشاوره گرفتن از نقاش خود

قیمت خرید رنگ پلاستیک اکلیلی در بازار داخل

مقاومت و دوام رنگ های پلاستیک اکلیلی

مقاومت و دوام رنگ های پلاستیک اکلیلی رنگ پلاستیک نسبت به رنگ روغن دوام و مقاومت کمتری در مواجهه با رطوبت و آب دارد، ولی رنگ های پلاستیک اکلیلی نسبتا بهتر هستند.

از دیگر خصوصیات خوب این رنگ ها بدون بو بودن،براق بودن، قدرت پوشش بالا، خشک شدن سریع، اجرای آسان، عدم جذب کرد و غبار، مقاوم در برابر سایش و اشعه ماورا بنفش می باشد.

به خاطر این ویژگی ها که گفته شد، می توان از این رنگ در همه مکان ها مثل: هتل ها، رستوران ها، مهد کودک ها، اتاق خواب کودکان و کلیه محیط های حساس از نظر بهداشتی آن را استفاده کنیم.

برخلاف رنگ پلاستیک که باید در مکان های دور از نور و رطوبت استفاده شود، از این نوع رنگ ها می توانید برای کلیه ی سطوح مثل دیوار و در حیاط هم به کار برد.

جالب است بدانید این رنگ ها برای کفش، خمیر کاغذ و پارچه هم مورد استفاده قرار می گیرد.

همانطور که گفته شد دوام رنگ های پلاستیک از همه ی انواع رنگ ها کمتر است. زیرا این رنگ ها پایه ی آب دارند و میزان رزین و پیگمنت آنها که جزو اجزای ساخت رنگ محسوب می شود به نسبت حلال آنها خیلی کمتر است و باید چند مرحله رنگ روی رنگ زده شود تا نتیجه ی مطلوب را به دست آورید.

فروشنده رنگ پلاستیک اکلیلی در تهران

فروشنده رنگ پلاستیک اکلیلی در تهرانفروشنده رنگ پلاستیک و رنگ پلاستیک اکلیلی در تهران با ارائه انواع رنگ ها در کیفیت ها و متنوع ترین رنگ های موجود در بازار آماده ی خدمت رسانی و فروش محصولات می باشد.

شما با خرید رنگ پلاستیک اکلیلی می توانید تازگی و زیبایی منحصر به فردی را به خانه و محل کار خود بدهید.

رنگ آمیزی متنوع به خواست و نظر مشتری توسط نقاشان ماهر صورت می پذیرد.

خوشبختانه امروزه با وجود اینترنت فروشنده رنگ پلاستیک انواع رنگ و ابزار آن را به صورت اینترنتی با سرعت زیاد ، ارسال رایگان ،تحویل فوری درب منزل و …امکان پذیر شده است و با این کار خدمت بزرگی خریداران و فروشندگان می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.