قیمت جدید رنگ اکریلیک

رنگ اکریلیک جدید، نسل جدیدی از رنگ ها بوده که ساختار شیمیایی متفاوتی خواهد داشت.

و اما قیمت جدید رنگ اکریلیک به عوامل مختلفی مانند کیفیت مواد اولیه، نوع رنگ اکریلیک، شرکت سازنده رنگ، نحوه فروش، هزینه های حمل و نقل و سایر هزینه های جانبی بستگی خواهد داشت.

البته لازم به ذکر است که به دلیل تحولات بازار و نوسانات ارز برای این نمونه از محصولات قیمت قطعی و دقیقی نمی توان مشخص نمود.

قیمت جدید رنگ اکریلیک

دسته بندی رنگ اکریلیک جدید

دسته بندی رنگ اکریلیک جدید در واقع رنگ های اکریلیک ساختاری بر پایه رزین های اکریلیک خواهند داشت و به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که داشته در گروه رنگ های پرکاربرد قرار گرفته است و اما از لحاظ تنوع، رنگ های اکریلیک را در دو گروه جداگانه بر پایه آب و بر پایه حلال قرار داده اند.

بنابراین در ادامه به شرح هر کدام از رنگ های اکریلیک خواهیم پرداخت.

  • رنگ اکریلیک بر پایه آب:

در حقیقت این نوع رنگ ها در آب قابل حل بوده و سازگار با محیط زیست می باشد. در واقع  از رنگ های اکریلیک بر پایه آب ابتدا برای رنگ کردن خودرو استفاده می گردید. اما به دلیل کیفیت بالای این محصولات، امروزه برای رنگ کردن ساختمان هم استفاده خواهد شد.

و در مجموع این نوع از رنگ ها به دلیل این که رنگ، بوی تندی و آزار دهنده ای نداشته و هم چنین از قابلیت هایی مانند پوشش دهی خوب، قابلیت اجرا بر روی تمامی سطوح و خشک شدن سریع برخوردار می باشد، از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده و در موارد زیادی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

هم چنین به دلیل انعطاف پذیر بودن بالای رنگ اکریلیک، بعد از خشک شدن بر روی سطوح دچار ترک خوردگی نخواهد شد.

و چنان چه برای تولید رنگ های اکریلیک، از رزین مرغوب استفاده شود، قابل شست و شو گردیده، به طوری که در برابر رنگ های پلاستیک، ثبات شست و شوی بهتری خواهد داشت.

  • رنگ اکریلیک بر پایه حلال:

عموما رنگ های اکریلیک بر پایه استر و حلال های آروماتیک قابل حل بوده و با توجه نوع کاربردی که داشته از آن ها با عنوان رنگ های ترافیکی یاد می شود. زیرا از این رنگ ها به دلیل تنوع زیاد، مقاوم بودن در برابر نور خورشید و آب و هم چنین سرعت خشک شدن بالایی که داشته از آن ها برای رنگ آمیزی جدول های کنار خیابان ها، رمپ های راه و حاشیه بزرگراه ها استفاده می گردد.

خرید عمده رنگ اکریلیک

خرید عمده رنگ اکریلیک رنگ اکریلیک از پرکاربرد ترین و پرطرفدار ترین رنگ های موجود بوده که افراد زیادی تمایل به خرید آن را خواهند داشت.

در همین راستا نمونه های مختلف این محصول، از طریق مرکز خرید رنگ و به صورت فروش کلی رنگ و با قیمت مناسب در اختیار مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.