قیمت جدید رنگ اکریلیک صنعتی

رنگ اکریلیک یکی از رنگ ‌های جدید و پرمصرف است که بر پایه آب تولید شده و دارای مصارف صنعتی و ساختمانی بسیاری می ‌باشد و جزو رنگ‌ های بسیار مرغوب به حساب می ‌آید، قیمت جدید رنگ اکریلیک صنعتی بر اساس نوسانات بازار متغیر است و آن دسته از متقاضیانی که قصد خرید این رنگ را دارند می توانند قیمت جدید آن را از این سایت و تماس با کارشناس فروش مربوط استعلام نمایند.

قیمت جدید رنگ اکریلیک صنعتی

مواد لازم برای تولید رنگ اکریلیک

مواد لازم برای تولید رنگ اکریلیک رنگ اکریلیک در گذشته برای صنایع مختلف استفاده می ‌شده است، با پیشرفت تکنولوژی و با شناخت دقیقتر ویژگی‌ های این رنگ از آن برای صنایع مختلف مخصوصاً صنعت ساختمان و رنگ ‌آمیزی استفاده می شود، این رنگ که بر پایه حلال آبی تولید می‌ شود دارای مواد تشکیل‌ دهنده به شرح ذیل می باشد.

رنگ اکریلیک دارای رنگ ‌دانه، حلال، رزین، پر کننده و مواد افزودنی می باشد، رنگ ‌دانه هایی که برای تولید این رنگ به کار می ‌رود شامل دو دسته رنگدانه ‌های معدنی و آلی می ‌باشد که شامل رنگ ‌دانه هایی ازقبیل دی اکسید تیتانیوم، اکسید سبز کرم، اکسید آهن قرمز و زرد و غیره می ‌باشد، گروه دیگری از رنگ‌دانه هایی که ممکن است در ترکیبات این رنگ استفاده شود شامل تالک، میکا، باریت و غیره است.

رزین که عامل مهمی برای نگه داشتن رنگ‌دانه ها می باشد، یکی دیگر از مواد تشکیل ‌دهنده این رنگ می باشد، رزین اکریلیکی، رزین مورد استفاده در این رنگ است، حلالی که برای رنگ اکریلیک استفاده می شود آب بوده و مواد و رنگدانه‌ ها در آب حل می شوند، اما بعد از استفاده این رنگ ضد آب می باشد.

مواد افزودنی دیگری نیز بر حسب مورد به این رنگ اضافه می‌ شود که باعث می شود قلم خوری و مقاومت رنگ در برابر کپک، قارچ، باکتری، مقاومت خمشی و عوامل دیگر افزایش یابد.

استفاده از این نوع رنگ دارای مزایای زیادی به شرح زیر می ‌باشد: 

  • اولین مزیت مهم آن استفاده آسان و عدم نیاز به حلال‌ های بودار می باشد.
  • از افزودنی ‌هایی که ضد قارچ، ضد کپک و… باشد در فرمولاسیون آن استفاده شده است.
  • از مواد سمی و مضر در ترکیبات آن استفاده نشده است.
  • در برابر پوسته پوسته شدن و ترک خوردن از خود مقاومت بسیار بالایی نشان می دهد.
  • و این که رنگ آمیزی با این رنگ لطافت و نرمی خاصی به کار می بخشد.

تولیدکنندگان رنگ اکریلیک صنعتی

تولیدکنندگان رنگ اکریلیک صنعتی تولید کنندگان رنگ اکریلیک صنعتی با تولید انبوه این نمونه رنگ سعی در اشباع بازار داخلی داشته و با تولید رنگ با استفاده از مواد اولیه مرغوب توانسته اند مشتریان زیادی جذب کنند.

آن دسته از عزیزانی که قصد خرید این رنگ را دارند برای سفارش عمده رنگ اکریلیک صنعتی می توانند با ما تماس گرفته و آن را به صورت عمده و با قیمتی مناسب خریداری نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.